Kariera w Cityboard Media

Co możemy Ci zaoferować?

Specjalista w Dziale Technicznym

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad eksploatacją urządzeń reklamowych,
  • nadzór nad realizacją prac modernizacyjnych, konserwacyjnych,
  • koordynacja aspektów technicznych związanych z procesem inwestycyjnym,
  • nawiązywanie współpracy z nowymi podwykonawcami,
  • koordynowanie procesów logistycznych,
  • doradztwo techniczne i wsparcie klientów w zakresie prowadzonych projektów,
  • wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących konstrukcji reklamowych,
  • realizacja zamówień na materiały eksploatacyjne związane z utrzymaniem infrastruktury,
  • analiza dokumentacji technicznej realizowanych inwestycji,
  • wykonywanie niezbędnych badań i analiz dotyczących rynku, asortymentu, konkurencji, nowych trendów i produktów,
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Technicznego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • podstawowa znajomość Prawa Budowlanego,
  • wiedza z zakresu wdrożenia rozwiązań technologicznych,
  • rozumienie zagadnień konstrukcji produktu i zasad projektowania,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • samodzielność i umiejętność podejmowania racjonalnych decyzji w sytuacjach stresowych,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • współpracę w oparciu o formułę B2B (mile widziany własny samochód)
  • prywatną opiekę medyczną
  • bardzo dobrą lokalizację biura (Mokotowska 1, Metro Politechnika)
  • program wdrożeniowy oraz cykl profesjonalnych szkoleń, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Napisz do nas.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl