Web push

Web push, reklama w internecie, reklama dla firm

Web push

Web push
Web push to powiadomienia, które wyświetlają się użytkownikowi na ekranie komputera, bądź telefonu, nawet wtedy, gdy opuścił Twoją stronę. Dzięki web push możesz szybciej i skuteczniej docierać do potencjalnych odbiorców, a także tworzyć oferty specjalne lub inspiracje do wykorzystania Twoich produktów. W ten sposób budujesz z nimi trwałe relacje i zachęcasz do kupowania produktów lub usług.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Konfiguracja – zajmiemy się przygotowaniem skryptu i opracowaniem treści (tekst, grafika) Twoich reklam web push. Będziemy odpowiedzialni za stronę techniczną i merytoryczną projektu.
  • Wysyłka – zajmiemy się realizacją kampanii i podpowiemy Ci, która opcja wysyłki web push będzie lepsza dla Twojego biznesu. Możesz swoją reklamę wysłać do dowolnej liczby osób lub też zawęzić grupę odbiorców na podstawie ich zainteresowań.

Web push gwarantuje Ci, że docierasz z reklamą do osób, które poszukują produktów lub usług takich jak Twoje.

Napisz do nas i dowiedź się więcej o web push

* Pola wymagane

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2018 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png