Optymalizacja strony www i kampanie AdWords

Reklama internetowa

Optymalizacja stron i AdWords

Czy chcesz, aby Twój e-sklep, czy strona www firmy była lepiej widoczna w wyszukiwarce, częściej odwiedzane i przynosiły zyski? Wiemy jak Ci pomóc. Mamy dla Ciebie szereg rozwiązań, które sprawią, że Twoje produkty, czy usługi wreszcie zostaną dostrzeżone przez klientów.

Nasi specjaliści, w oparciu o listę słów kluczowych, które klienci najczęściej wpisują w wyszukiwarkę, zaktualizują teksty na Twojej stronie, stworzą najbardziej optymalne tytuły i opisy zakładek, zoptymalizują pliki (PDF, JPG), tak aby maksymalnie wzmocnić pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Im lepiej się pozycjonujesz, tym szybciej dotrzesz do Klientów na których Ci zależy.

Dodatkowo przygotujemy dla Ciebie kampanię AdWords w sieci wyszukiwania i w sieci reklamowej. Opracujemy strategię działania, teksty reklam, a nasz Dział Graficzny przygotuje dla Ciebie skuteczne kreacje graficzne. Wszystko w oparciu o budżet, którym dysponujesz. Reklamy AdWords, w tym: kampanie w sieci wyszukiwania, kampanie w sieci reklamowej i remarketingowe, a także content marketing, to doskonała droga do pozyskania nowych leadów i kontaktów. Zobacz, jak wykorzystać ten potencjał.

 

speed test1. Rozpoczynamy od optymalizacji Twojej witryny, tak aby jak najlepiej się pozycjonowała.

 

adwords2. Realizujemy dla Ciebie kampanie AdWords, które odsyłają do Twojej oferty.

 

celownik3. Klient szukając danego produktu, czy usługi w wyszukiwarce lub przeglądając interesujące go strony internetowe widzi Twoją ofertę i odwiedza stronę.

 

Dzięki naszym działaniom możesz dotrzeć do ponad 26 mln użytkowników Internetu w Polsce, którzy mogą być Twoimi klientami. Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Dokonamy optymalizacji Twojego serwisu, tak aby był on przyjazny dla najpopularniejszych wyszukiwarek
  • Zaplanujemy i przeprowadzimy kampanie AdWords w sieci wyszukiwania, a także w sieci reklamowej Google Display Network
  • Przygotujemy i wdrożymy kampanie remarketingowe
  • Opracujemy strategię efektywnego content marketingu

 


Zamów kampanię AdWords

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.