Nowy Sącz

  • Location: Małopolskie province
  • Over 80,000 residents of Nowy Sącz will learn about your business
  • In Nowy Sącz, you can launch your campaigns on cityboard advertising media
the english version is not available
Nowy Sącz to miasto, które dynamicznie się rozwija. W rankingu miesięcznika „Forbes” Nowy Sącz zajął 7 miejsce w rankingu miast najatrakcyjniejszych dla biznesu. Swoje siedziby mają tu takie firmy jak Fakro, Wiśniowski, czy Newag, które są liderami w swoich branżach. Każdego dnia Nowy Sącz odwiedzają klienci, kontrahenci i podwykonawcy. Reklama zewnętrzna w Nowym Sączu sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zyskasz nowych klientów.
Nowy Sącz jest węzłem komunikacyjnym gdzie krzyżują się Drogi Krajowe 75, 28 oraz 87. Dzięki temu do miasta docierają mieszkańcy innych części kraju. Reklama zewnętrzna to doskonały sposób na poinformowanie ich o Twojej ofercie. Wykorzystaj to i reklamuj się na outdoorze.
Screens available in Nowy Sącz:
the english version is not available
Miasto ma dobrą strukturę wiekową mieszkańców, relatywnie wysoki wskaźnik prężności demograficznej, wysoki odsetek osób w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także wysoki odsetek pracowników sektora usług. To dobre grupy docelowe dla każdego biznesu. Wykorzystaj ten potencjał i zainwestuj w reklamę w Nowym Sączu.
Selected screens in Nowy Sącz:
Order advertising in Nowy Sącz. Write to us.

* Required fields

captcha

Information on the processing by Cityboard Media Sp. z o. o. of the personal data provided via the above contact form is contained in the Privacy policy.


KNOWLEDGE BANK MULTIMEDIA HELP PRIVACY POLICY CUSTOMER ZONE

Our website uses cookies to provide the highest level of service. How to disable cookies? Read on: Privacy policy.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa, Regon: 011355200, VAT: 525-10-03-406, Company registered by the District Court for the capital city of Warsaw, XII Commercial Division of the National Court Register, with KRS number 0000024971, share capital: PLN 50,000.00.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.