Outdoor Advertising Nowy Sącz

Billboards Nowy Sącz

Nowy Sącz

  • Location: Małopolskie province
  • Over 80,000 residents of Nowy Sącz will learn about your business
  • In Nowy Sącz, you can launch your campaigns on cityboard advertising media
the english version is not available
Nowy Sącz to miasto, które dynamicznie się rozwija. W rankingu miesięcznika „Forbes” Nowy Sącz zajął 7 miejsce w rankingu miast najatrakcyjniejszych dla biznesu. Swoje siedziby mają tu takie firmy jak Fakro, Wiśniowski, czy Newag, które są liderami w swoich branżach. Każdego dnia Nowy Sącz odwiedzają klienci, kontrahenci i podwykonawcy. Reklama zewnętrzna w Nowym Sączu sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zyskasz nowych klientów.
Nowy Sącz jest węzłem komunikacyjnym gdzie krzyżują się Drogi Krajowe 75, 28 oraz 87. Dzięki temu do miasta docierają mieszkańcy innych części kraju. Reklama zewnętrzna to doskonały sposób na poinformowanie ich o Twojej ofercie. Wykorzystaj to i reklamuj się na outdoorze.
Screens available in Nowy Sącz:
the english version is not available
Miasto ma dobrą strukturę wiekową mieszkańców, relatywnie wysoki wskaźnik prężności demograficznej, wysoki odsetek osób w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także wysoki odsetek pracowników sektora usług. To dobre grupy docelowe dla każdego biznesu. Wykorzystaj ten potencjał i zainwestuj w reklamę w Nowym Sączu.
Selected screens in Nowy Sącz:
Order advertising in Nowy Sącz. Write to us.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl