Włocławek

  • Location: kujawsko-pomorskie province
  • Over 110 000 residents of Włocławek will see your advertisement
  • In Włocławek, you can launch your campaigns on cityboard advertising media
Włocławek jest miastem, które przyciąga biznes. Ma tu swoją siedzibę 9 z 2 000 największych polskich przedsiębiorstw. Czołową firmą jest Anwil – przedsiębiorstwo chemiczne, które produkuje nawozy sztuczne. Ważnym graczem na rynku jest też Delecta (marka branży spożywczej, która należy do grupy kapitałowej Bakalland).

Włocławek jest położony w centralnej części kraju. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 91 oraz linia kolejowa nr 18. Przez Włocławek przebiega międzynarodowa droga wodna E40 (Morze Bałtyckie-Morze Czarne), a w pobliżu zlokalizowana jest autostrada A1, z którą miasto skomunikowane jest przez dwa węzły autostradowe. Te warunki sprzyjają reklamie zewnętrznej. Billboardy we Włocławku będą łatwo dostrzegalne przez pasażerów i kierowców, którzy udają się do pracy, szkoły, na zakupy, czy wypoczynek.
Ekrany dostępne we Włocławku:
Teatry, centra kultury, muzea, galerie czy obserwatorium astronomiczne – Włocławek to miasto, w którym ciągle coś się dzieje. Za pomocą reklamy zewnętrznej we Włocławku, poinformujesz o Twoim biznesie wszystkich, którzy odwiedzają to miasto.

Marina Zarzeczewo we Włocławku, czy przystań miejska nad Jeziorem Włocławskim gwarantują dobre miejsce do wypoczynku i relaksu. Mieszkańcy miasta i turyści chętnie z nich korzystają. Ruch samochodowy i pieszy sprawia, że mają kontakt z billboardami we Włocławku. Wybierz reklamę wielkoformatową i znajdź nowych klientów dla swojego biznesu.
Przykładowe lokalizacje we Włocławku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Order advertising in Włocławek. Write to us.

* Required fields

captcha

Information on the processing by Cityboard Media Sp. z o. o. of the personal data provided via the above contact form is contained in the Privacy policy.


KNOWLEDGE BANK MULTIMEDIA HELP PRIVACY POLICY CUSTOMER ZONE

Our website uses cookies to provide the highest level of service. How to disable cookies? Read on: Privacy policy.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa, Regon: 011355200, VAT: 525-10-03-406, Company registered by the District Court for the capital city of Warsaw, XII Commercial Division of the National Court Register, with KRS number 0000024971, share capital: PLN 50,000.00.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.