Reklama zewnętrzna Włocławek

Billboardy Włocławek

Włocławek

  • Lokalizacja: województwo kujawsko-pomorskie
  • Prawie 110 000 mieszkańców Włocławka zobaczy Twoją reklamę
  • We Włocławku możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Włocławek jest miastem, które przyciąga biznes. Ma tu swoją siedzibę 9 z 2 000 największych polskich przedsiębiorstw. Czołową firmą jest Anwil – przedsiębiorstwo chemiczne, które produkuje nawozy sztuczne. Ważnym graczem na rynku jest też Delecta (marka branży spożywczej, która należy do grupy kapitałowej Bakalland).

Włocławek jest położony w centralnej części kraju. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 91 oraz linia kolejowa nr 18. Przez Włocławek przebiega międzynarodowa droga wodna E40 (Morze Bałtyckie-Morze Czarne), a w pobliżu zlokalizowana jest autostrada A1, z którą miasto skomunikowane jest przez dwa węzły autostradowe. Te warunki sprzyjają reklamie zewnętrznej. Billboardy we Włocławku będą łatwo dostrzegalne przez pasażerów i kierowców, którzy udają się do pracy, szkoły, na zakupy, czy wypoczynek.
Ekrany dostępne we Włocławku:
Teatry, centra kultury, muzea, galerie czy obserwatorium astronomiczne – Włocławek to miasto, w którym ciągle coś się dzieje. Za pomocą reklamy zewnętrznej we Włocławku, poinformujesz o Twoim biznesie wszystkich, którzy odwiedzają to miasto.

Marina Zarzeczewo we Włocławku, czy przystań miejska nad Jeziorem Włocławskim gwarantują dobre miejsce do wypoczynku i relaksu. Mieszkańcy miasta i turyści chętnie z nich korzystają. Ruch samochodowy i pieszy sprawia, że mają kontakt z billboardami we Włocławku. Wybierz reklamę wielkoformatową i znajdź nowych klientów dla swojego biznesu.
Przykładowe lokalizacje we Włocławku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę we Włocławku. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl