Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać od Cityboard Media sp. z o.o. newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne oraz marketingowe. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

* Pola wymagane

captcha

 

Regulamin Newslettera

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mokotowska 1 w Warszawie w celu wysyłki newslettera zawierającego aktualności o firmie, materiały edukacyjne oraz marketingowe. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wniesienia w każdym momencie sprzeciwu wobec tego przetwarzania, a także prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

 


Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2018 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png