Mobilna reklama Spotify

reklama Spotify, mobilna reklama Spotify, reklama audio

Kampanie reklamowe na Spotify

Reklama na Spotify

Reklama na Spotify to doskonałe rozwiązanie reklamowe. Każdy z nas słucha muzyki, a coraz więcej osób robi to przez Spotify. Serwis umożliwia słuchanie muzyki za pomocą telefonów komórkowych, komputerów, tabletów, telewizorów, konsoli, czy też w samochodzie. Dzięki reklamie audio w tym serwisie dotrzesz z informacją do dokładnie określonej grupy docelowej. Reklama mobilna sprawi, że łatwo przekierujesz ich na swoją stronę i zwiększysz sprzedaż.

 

Reklama na Spotify – formy i formaty

Reklamy audio, to najpopularniejszy format na tym serwisie. Jest on dostępny na wszystkich urządzeniach przewidzianych do promocji przez producenta aplikacji. Ten format reklamy oddziałuje na użytkownika najefektywniej, gdyż wpływa na nasze dwa zmysły, czyli wzrok i słuch. Oprócz spotu, aplikacja gwarantuje emisję baneru (Audio Everywhere), w który można kliknąć.

Reklamy graficzne – znany i bardzo popularny format reklam nie mógł oczywiście ominąć Spotify. Dostępne są różne formaty grafik: np. baner (Leaderboard) widoczny przez cały czas na naszym ekranie sterowania.

Audio Everywhere
Audio Everywhere
Leaderboard
Leaderboard

Reklamy video (Video Takeover) są wyświetlane podczas przerw między utworami oraz w sytuacji, gdy użytkownik szuka muzyki lub podcastów. Reklamie towarzyszy baner z CTA.

Video Takeover
Video Takeover

Dzięki reklamie w Spotify dotrzesz z informacją do dokładnie określonej grupy docelowej, łatwo przekierujesz ich na swoją stronę i zwiększysz sprzedaż.

Jak realizujemy kampanie na Spotify?
  • Planowanie kampanii
    Opracujemy dla Ciebie strategię komunikacji reklamowej w Spotify. Serwis gwarantuje dokładne określenie grupy docelowej np. za względu na zainteresowania, miejsce zamieszkania, rodzaj wybieranej muzyki, czy sposób i czas słuchania. Sprecyzujemy grupę i zaplanujemy efektywną kampanię.
  • Realizacja
    Spotify daje możliwość reklam audio, wideo oraz display. Wybierzemy formę odpowiednią do przekazu i zajmiemy się ich emisją. Twoje reklamy audio pojawią się pomiędzy słuchanymi utworami, a video i display na kontach użytkowników.
  • Monitoring
    Będziemy monitorowali efekty kampanii i przygotujemy dla Ciebie raport z jej przebiegu.

Case Study - nasze kampanie w Spotify

Case study Spotify
Napisz do nas i dowiedz się więcej o reklamie na Spotify

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl