Kampanie reklamowe na Spotify

Reklama na Spotify
Reklama na Spotify to doskonałe rozwiązanie reklamowe. Każdy z nas słucha muzyki, a coraz więcej osób robi to przez Spotify. Serwis umożliwia słuchanie muzyki za pomocą telefonów komórkowych, komputerów, tabletów, telewizorów, konsoli, czy też w samochodzie. Dzięki reklamie audio w tym serwisie dotrzesz z informacją do dokładnie określonej grupy docelowej. Reklama mobilna sprawi, że łatwo przekierujesz ich na swoją stronę i zwiększysz sprzedaż.

Opcja Digital Audio pozwoli na rozszerzenie zasięgu reklamy o odbiorców, którzy słuchają np. podcastów. To doskonała opcja dotarcia do wybranej grupy klientów, którzy skupieni są wokół określonych zainteresowań.

Dzięki reklamie w Spotify dotrzesz z informacją do dokładnie określonej grupy docelowej, łatwo przekierujesz ich na swoją stronę i zwiększysz sprzedaż.

Jak realizujemy kampanie na Spotify?
  • Planowanie kampanii
    Opracujemy dla Ciebie strategię komunikacji reklamowej w Spotify. Serwis gwarantuje dokładne określenie grupy docelowej np. za względu na zainteresowania, miejsce zamieszkania, rodzaj wybieranej muzyki, czy sposób i czas słuchania. Sprecyzujemy grupę i zaplanujemy efektywną kampanię.
  • Realizacja
    Spotify daje możliwość reklam audio, wideo oraz display. Wybierzemy formę odpowiednią do przekazu i zajmiemy się ich emisją. Twoje reklamy audio pojawią się pomiędzy słuchanymi utworami, a video i display na kontach użytkowników.
  • Monitoring
    Będziemy monitorowali efekty kampanii i przygotujemy dla Ciebie raport z jej przebiegu.

Case Study - nasze kampanie w Spotify

Case study Spotify
Napisz do nas i dowiedz się więcej o reklamie na Spotify

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.