Social media dla Twojego biznesu

Prowadzenie mediów społecznościowych, social media dla firm

Prowadzenie social mediów

socialmedia-900x300.jpg
Klienci Twojej firmy są w mediach społecznościowych. Tam szukają informacji o produktach i usługach. Przemyślana i zaplanowana strategia komunikacyjna pozwoli Twojej firmie budować z nimi trwałe relacje i zwiększać sprzedaż. Przygotujemy dla Twojej firmy strategię obecności w social mediach, która obejmie plan postów, copywriting i kreację. Zajmiemy się profesjonalną obsługą firmowych kont w mediach społecznościowych, dbając o regularne publikacje, prowadząc moderację, a także monitoring. Postaw na efektywną komunikację z klientami.
Facebook

Facebook

Komunikacja na Facebooku nie może być przypadkowa. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną strategię komunikacji, która będzie odpowiadała charakterowi Twojej marki, a także potrzebom klientów. Stworzymy plan postów, napiszemy teksty, a nasi graficy opracują estetyczne materiały. Zajmiemy się również reklamą na Facebooku, tak aby profil Twojej firmy zyskiwał na popularności lub generował leady sprzedażowe. Wszystko to w oparciu o monitoring i analizy. Wykorzystaj moc sprzedażową potężnego narzędzia jakim jest Facebook.
Czytaj więcej...
Instagram

Instagram

Instagram to medium, które doskonale współgra z Facebookiem. Powiemy Ci jak zaplanować komunikację, aby wykorzystać potencjał każdego z tych mediów. Przygotujemy dla Ciebie plan postów, opracujemy grafiki, wdrożymy kampanie płatne obliczone na zdobywanie nowych fanów lub klientów. W ten sposób wzmocnisz wizerunek swojej marki, zyskasz nowych klientów i zbudujesz z nimi trwałą relację. Zobacz, jak Instagram może rozwinąć Twoją firmę.
Czytaj więcej...
LinkedIn – Employer branding

LinkedIn – Employer branding

LinkedIn daje Twojej firmie doskonałe narzędzia employer brandingowe. Opracujemy dla Twojego biznesu strategię tworzenia i zamieszczania postów, tak aby zbudować pożądany wizerunek. Będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu ukierunkowaną na zdobywanie nowych fanów. Zajmiemy się też wdrażaniem (planowanie, kreacja, koordynacja, raport) działań reklamowych na LinkedIn. Buduj trwałe relacje ze swoimi klientami.
Czytaj więcej...
Twitter

Twitter

Przygotujemy dla Twojego biznesu strategię komunikacji na Twitterze, która będzie uwzględniała specyfikę tego medium, Twoje oczekiwania, a także oczekiwania użytkowników. Stworzymy posty, zadbamy o ich emisję, moderację dyskusji i monitoring zdarzeń powiązanych z Twoją marką lub branżą. Zajmiemy się emisją reklam na Twitterze, tak aby Twoja marka była obecna tam, gdzie będzie przydatna użytkownikom. Przekonaj się, jak można wykorzystać potencjał mikrobloga, do pozyskiwania nowych klientów.
Czytaj więcej...

Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami

Napisz do nas i zapytaj o szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ZAUFALI NAM

Klienci digital

 

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl