Projektujemy profesjonalne strony www

Nowoczesne strony internetowe - profesjonalnie i kompleksowo

Profesjonalnie i kompleksowo tworzymy strony internetowe

Tworzenie stron www
Strony internetowe nie mają dla nas tajemnic, a projektowanie stron www to nasza pasja. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną, responsywną i estetyczną stronę www. W Cityboard Media wiemy, jak zrobić dobrą i skuteczną witrynę, dzięki której oferowane przez Ciebie produkty czy usługi będą dobrze widoczne w wynikach wyszukiwania Google. Zakup domeny, szybki i bezpieczny hosting, zakup zdjęć, opracowanie i wprowadzenie treści, serwisowanie i aktualizacje - wszystkie działania związane z produkcją strony internetowej zrobimy za Ciebie. Ty korzystasz z efektów. Przygotujemy makiety funkcjonalne, które zobrazują Ci architekturę strony, nawigację i hierarchię informacji.
Co nas wyróżnia? Tworzenie stron, które są profesjonalne, unikatowe i nowoczesne. Współpracując z nami zyskujesz gwarancje, że otrzymasz strony internetowe, które będą się dobrze pozycjonowały i wyświetlały na wszystkich urządzeniach.
Projektowanie stron internetowych to sztuka, która pozwala tworzyć narzędzia skutecznej sprzedaży. Dzięki nowej stronie www, pozyskasz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Jak tworzymy strony internetowe?

 • Analiza
  Na podstawie briefu dokonujemy analizy sytuacji wyjściowej, określamy cele (np. pozyskanie leadów, odświeżenie wizerunku) i sposoby realizacji.
 • Projekt graficzny strony internetowej
  Przedstawiamy graficzny projekt strony do Twojej akceptacji.
 • Opracowanie treści na stronę www
  Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami opracowujemy treści lub dokonujemy redakcji tekstów już istniejących.
 • Wdrożenie
  Przenosimy stronę na docelowy serwer i uruchamiamy serwis i przeprowadzamy szkolenie z obsługi systemu CMS.
 • Opieka serwisowa
  Zajmujemy się serwisowaniem i aktualizacją strony, tak aby spełniała wymagania wyszukiwarek.

Dlaczego warto nam powierzyć tworzenie stron www?

 • Kompleksowość
  Działamy kompleksowo – wszystko zrobimy za Ciebie. Ty oceniasz nasze propozycje (wygląd strony, teksty, funkcjonalność), a my je wdrażamy.
 • Nowoczesność
  Responsywność stron www i ich optymalizacja bardzo dobrze wpływają na pozycjonowanie stron.
 • Skuteczność
  Projektujemy strony internetowe, które przyciągają uwagę użytkowników i których zadaniem jest sprzedawanie produktów i usług.

Case Study - Przykładowe realizacje stron www

Lender Finanse

Firma z branży finansowej, która dzięki zmianie nazwy, nowej witrynie internetowej i kampanii reklamowej w Google AdWords zyskała wielu nowych klientów.
Czytaj więcej...

InMart

Firma zajmująca się produkcją i dystrybucją rolet i żaluzji. Zobacz, jak można zoptymalizować stronę i dzięki kampanii AdWords w szybki sposób pozyskać nowych klientów.
Czytaj więcej...

Wiemy, jak zaprojektować stronę internetową, która będzie sprzedawała Twoje produkty i usługi.

Napisz do nas i zapytaj o stronę www

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.