Link building

Pozycjonowanie stron www, link building, strony internetowe

Link building

Link building
Na pozycje stron internetowych w wynikach wyszukiwania wpływa link building. To jeden z najważniejszych elementów SEO. Im więcej zewnętrznych i wartościowych stron kieruje do witryny Twojego biznesu, tym lepsza jest widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Pozyskamy dla Ciebie wartościowe linki z zewnętrznych źródeł. W ten sposób poprawi się pozycja Twojej strony w wyszukiwarkach, a Twoja firma zyska nowych klientów.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Pozyskiwanie wartościowych linków – będziemy zdobywali dla Twojej witryny wartościowe linki z zewnętrznych źródeł, aby Twoja strona lepiej się pozycjonowała.
  • Naprawa błędów technicznych – aby link building był efektywny usuniemy zduplikowane treści, przekierowania 302, błędy 404, czy nieprawidłowe zastosowanie atrybutów nofollow, noindex.
  • Uporządkowanie struktury strony – logiczny układ strony, to najlepszy sposób na skuteczną dystrybucję wartościowych linków wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Broken link building – stworzymy listę wygasłych domen, które zawierają wysokiej jakości linki, a które są powiązane tematycznie z Twoją stroną. Będziemy informowali administratorów stron, na których zostały umieszczone linki zwrotne, że aktualna treść znajduje się już na Twojej stronie.

Im więcej zewnętrznych i wartościowych stron kieruje do Twojej strony, tym lepsza jest widoczność serwisu w wyszukiwarkach.

Napisz do nas i zapytaj o link building
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl