Link building

Link building
Na pozycje stron internetowych w wynikach wyszukiwania wpływa link building. To jeden z najważniejszych elementów SEO. Im więcej zewnętrznych i wartościowych stron kieruje do witryny Twojego biznesu, tym lepsza jest widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Pozyskamy dla Ciebie wartościowe linki z zewnętrznych źródeł. W ten sposób poprawi się pozycja Twojej strony w wyszukiwarkach, a Twoja firma zyska nowych klientów.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Pozyskiwanie wartościowych linków – będziemy zdobywali dla Twojej witryny wartościowe linki z zewnętrznych źródeł, aby Twoja strona lepiej się pozycjonowała.
  • Naprawa błędów technicznych – aby link building był efektywny usuniemy zduplikowane treści, przekierowania 302, błędy 404, czy nieprawidłowe zastosowanie atrybutów nofollow, noindex.
  • Uporządkowanie struktury strony – logiczny układ strony, to najlepszy sposób na skuteczną dystrybucję wartościowych linków wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Broken link building – stworzymy listę wygasłych domen, które zawierają wysokiej jakości linki, a które są powiązane tematycznie z Twoją stroną. Będziemy informowali administratorów stron, na których zostały umieszczone linki zwrotne, że aktualna treść znajduje się już na Twojej stronie.

Im więcej zewnętrznych i wartościowych stron kieruje do Twojej strony, tym lepsza jest widoczność serwisu w wyszukiwarkach.

Napisz do nas i zapytaj o link building

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.