Uruchom już dziś marketing na Facebooku

Marketing na Facebooku, reklama FB, reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku
Reklama na FB daje Ci możliwość stałego kontaktu ze swoimi klientami. Kampanie na Facebooku pomogą Ci zwiększyćświadomość swojej marki, zachęcić użytkowników do odwiedzania swojej strony, czy też Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w jej pobliżu. Facebook Ads daje Ci możliwość przesyłania doskonale spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami, którzy są już na Facebooku. Kampanie na Facebooku gwarantują Ci dotarcie z reklamą do osób, które interesują się produktami lub usługami, które oferujesz. Wybierzmy dla Ciebie optymalną grupę odbiorców lub opracujemy kampanię remarketingową.
Image
Image
Ty ustalasz miesięczny budżet na kampanię, a my działamy w jego ramach i realizujemy kampanię na Facebooku. Dzięki Facebook Ads możesz zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług. Facebook, reklama, kampanie, plany, grupy, zasięgi – Ty nie musisz się na tym znać. My zajmiemy się wszystkim od A do Z.
Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do pozyskiwania klientów. Dobrze prowadzony marketing na Facebooku może być idealnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów, budowania świadomości marki czy wizerunku firmy. Reklama na FB to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Jak działa reklama na Facebooku?

Całą kampanię zaplanujemy i przeprowadzimy od początku do końca za Ciebie. Dopasujemy rodzaj reklamy na Facebooku do Twojego celu marketingowego. Facebook daje Ci 3 opcje:
  • Zbudowanie świadomości
    Możesz docierać ze swoją informacją do osób, które interesują się Twoją branżą lub też szukają produktów i usług takich jak Twoje. Masz też możliwość rozszerzenia zasięgu własnych postów. Dzięki temu zabiegowi, Twoje reklamy wyświetlą się maksymalnej liczbie osób budując w ten sposób świadomość Twojej marki.
  • Zachęta do działania
    Facebook Ads to także reklamy zachęcające do konkretnych działań. Dzięki kampanii reklamowej skierujemy ruch na Twoją witrynę, zachęcimy do zostawienia przez użytkowników danych (tak zwane "gorące leady"), czy zainstalowania aplikacji. Uzyskamy też więcej reakcji na posty i zwiększymy liczbę wyświetleń Twoich filmów.
  • Konwersje
    Reklamy na Facebooku zachęcą użytkowników do podejmowania konkretnych działań na Twojej stronie www. Zwiększysz w ten sposób liczbę konwersji. Kierowanie reklam według miejscowości, regionu lub kraju zachęci klientów do odwiedzenia Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w pobliżu. Możesz też przez Facebooka skontaktować się z klientami których masz w swojej bazie marketingowej.

Facebook Ads to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i rozwijania swojej firmy.

Napisz do nas i zapytaj o Facebook Ads

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.