Facebook Ads

Reklama w social mediach

Facebook Ads

facebook-900x300.jpg
Reklama na Facebooku daje Ci możliwość stałego kontaktu ze swoimi klientami. Dzięki kampanii w tym portalu społecznościowym możesz zwiększyć świadomość swojej marki, zachęcić użytkowników do odwiedzania swojej strony, czy też Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w pobliżu. Facebook daje Ci możliwość przesyłania doskonale spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami, którzy są już na Facebooku.
Ty ustalasz budżet miesięczny budżet na kampanię, a my działamy w jego ramach. Dzięki Facebook Ads możesz zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług.
Jak działa Facebook Ads?
Całą kampanię zaplanujemy i przeprowadzimy od początku do końca za Ciebie. Dopasujemy rodzaj reklamy na Facebooku do Twojego celu marketingowego. Facebook daje Ci 3 opcje:
  • Zbudowanie świadomości
    Możesz docierać ze swoją informacją do osób, które interesują się Twoją branżą lub też szukają produktów i usług takich jak Twoje. Masz też możliwość rozszerzenia zasięgu własnych postów. Dzięki temu zabiegowi, Twoje reklamy wyświetlą się maksymalnej liczbie osób, budując w ten sposób świadomość Twojej marki.
  • Zachęta do działania
    Facebook Ads, to także reklamy zachęcające do konkretnych działań Dzięki kampanii reklamowej skierujemy ruch na Twoją witrynę, zachęcimy do zostawienia przez użytkowników danych (tak zwane gorące leady) lub zainstalowania aplikacji, uzyskamy więcej reakcji na posty czy też zwiększymy liczbę wyświetleń Twoich filmów.
  • Konwersje
    Reklamy na Facebooku zachęcą użytkowników do podejmowania konkretnych działań na Twojej stronie www. Zwiększysz w ten sposób liczbę konwersji. Kierowanie reklam według miejscowości, regionu lub kraju zachęci klientów do odwiedzenia Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w pobliżu. Możesz też przez Facebooka skontaktować się z klientami, których masz w swojej bazie marketingowej.

Facebook Ads to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i rozwijania swojej firmy.

Napisz do nas i zapytaj o Facebook Ads

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png