Facebook Ads

Kampanie reklamowe na Facebooku, promowanie strony na FB

Facebook Ads

facebook-900x300.jpg
Reklama na Facebooku daje Ci możliwość stałego kontaktu ze swoimi klientami. Dzięki kampanii w tym portalu społecznościowym możesz zwiększyćświadomość swojej marki, zachęcić użytkowników do odwiedzania swojej strony, czy też Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w pobliżu. Facebook daje Ci możliwość przesyłania doskonale spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami, którzy są już na Facebooku.
Ty ustalasz miesięczny budżet na kampanię, a my działamy w jego ramach. Dzięki Facebook Ads możesz zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług.
Jak działa Facebook Ads?
Całą kampanię zaplanujemy i przeprowadzimy od początku do końca za Ciebie. Dopasujemy rodzaj reklamy na Facebooku do Twojego celu marketingowego. Facebook daje Ci 3 opcje:
  • Zbudowanie świadomości
    Możesz docierać ze swoją informacją do osób, które interesują się Twoją branżą lub też szukają produktów i usług takich jak Twoje. Masz też możliwość rozszerzenia zasięgu własnych postów. Dzięki temu zabiegowi, Twoje reklamy wyświetlą się maksymalnej liczbie osób budując w ten sposób świadomość Twojej marki.
  • Zachęta do działania
    Facebook Ads to także reklamy zachęcające do konkretnych działań. Dzięki kampanii reklamowej skierujemy ruch na Twoją witrynę, zachęcimy do zostawienia przez użytkowników danych (tak zwane "gorące leady"), czy zainstalowania aplikacji. Uzyskamy też więcej reakcji na posty i zwiększymy liczbę wyświetleń Twoich filmów.
  • Konwersje
    Reklamy na Facebooku zachęcą użytkowników do podejmowania konkretnych działań na Twojej stronie www. Zwiększysz w ten sposób liczbę konwersji. Kierowanie reklam według miejscowości, regionu lub kraju zachęci klientów do odwiedzenia Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w pobliżu. Możesz też przez Facebooka skontaktować się z klientami których masz w swojej bazie marketingowej.

Facebook Ads to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i rozwijania swojej firmy.

Napisz do nas i zapytaj o Facebook Ads

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


.