Uruchom już dziś kampanię na Facebooku

Marketing na Facebooku, reklama FB, reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku
Reklama na FB daje Ci możliwość stałego kontaktu ze swoimi klientami. Kampanie na Facebooku pomogą Ci zwiększyć świadomość swojej marki, zachęcić użytkowników do odwiedzania swojej strony, czy też Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w jej pobliżu. Facebook Ads daje Ci możliwość przesyłania doskonale spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami, którzy są już na Facebooku.  Kampanie na Facebooku gwarantują Ci dotarcie z reklamą do osób, które interesują się produktami lub usługami, które oferujesz. Wybierzmy dla Ciebie optymalną grupę odbiorców lub opracujemy kampanię remarketingową.
Image
Image
Ty ustalasz miesięczny budżet na kampanię, a my działamy w jego ramach i realizujemy kampanię na Facebooku. Dzięki Facebook Ads możesz zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług.  Facebook, reklama, kampanie, plany, grupy, zasięgi – Ty nie musisz się na tym znać. My zajmiemy się wszystkim od A do Z.
Facebook jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do pozyskiwania klientów. Dobrze prowadzony marketing na Facebooku może być idealnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów, budowania świadomości marki czy wizerunku firmy.  Reklama na FB to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Facebook Ads to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i rozwijania swojej firmy.

Jak działa reklama na Facebooku?

Całą kampanię zaplanujemy i przeprowadzimy od początku do końca za Ciebie. Dopasujemy rodzaj reklamy na Facebooku do Twojego celu marketingowego. Facebook daje Ci 3 opcje:
  • Zbudowanie świadomości
    Możesz docierać ze swoją informacją do osób, które interesują się Twoją branżą lub też szukają produktów i usług takich jak Twoje. Masz też możliwość rozszerzenia zasięgu własnych postów. Dzięki temu zabiegowi, Twoje reklamy wyświetlą się maksymalnej liczbie osób budując w ten sposób świadomość Twojej marki.
  • Zachęta do działania
    Facebook Ads to także reklamy zachęcające do konkretnych działań. Dzięki kampanii reklamowej skierujemy ruch na Twoją witrynę, zachęcimy do zostawienia przez użytkowników danych (tak zwane "gorące leady"), czy zainstalowania aplikacji. Uzyskamy też więcej reakcji na posty i zwiększymy liczbę wyświetleń Twoich filmów.
  • Konwersje
    Reklamy na Facebooku zachęcą użytkowników do podejmowania konkretnych działań na Twojej stronie www. Zwiększysz w ten sposób liczbę konwersji. Kierowanie reklam według miejscowości, regionu lub kraju zachęci klientów do odwiedzenia Twojej firmy, jeśli akurat znajdują się w pobliżu. Możesz też przez Facebooka skontaktować się z klientami których masz w swojej bazie marketingowej.

Facebook - nasze realizacje

Case study Med Polonia
Case study Solisys
Case Study Digital - zobacz przykłady naszych działań
Manpower Cityboard Digital
Rawski Group Cityboard Digital
Josera Cityboard Digital
Kuchnia Vikinga Cityboard Digital
Mój Catering Cityboard Digital
Medpolonia Cityboard Digital
Media Markt Cityboard Digital
Aviko Cityboard Digital
HR Kono Cityboard Digital
Napisz do nas i zapytaj o Facebook Ads
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl