Reklama w internecie

Niech klienci Cię zobaczą

Reklama w internecie

reklama-internetowa-900x300.jpg
Kampanie Ad Words, Facebook Ads, czy mailingi pozwolą Twojej firmie dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Przygotujemy dla Ciebie plan działań w social mediach czy wyszukiwarkach, który dopasuje formę i treść reklamy internetowej do twoich klientów.
Twitter
Twitter
To doskonała platforma do komunikacji z klientami. Aż 60 % korzystających z Twittera obserwuje marki. Twoja może być jedną z nich. Możesz promować materiały video lub odsyłać użytkowników do swojej strony. Wykorzystaj potencjał tego narzędzia.
Web push
Web push
Web push to powiadomienia, które wyświetlają się użytkownikowi na ekranie komputera, bądź telefonu, nawet wtedy, gdy opuścił Twoją stronę. Dzięki web push możesz kierować do klientów oferty specjalne lub inspiracje do wykorzystania Twoich produktów. W ten sposób budujesz z nimi trwałą relację.
Spotify
Spotify
Każdy z nas słucha muzyki, a coraz więcej osób robi to przez Spotify. Dzięki reklamie w tym kanale social mediów dotrzesz ze swoją informacją do dokładnie określonej grupy docelowej. Łatwo przekierujesz ich na swoją stronę i zwiększysz sprzedaż.
Linkedin
Linkedin
Sponsorowane aktualizacje i reklama tekstowa – takie formaty zapewnia Ci Linkedin. Dzięki nim klienci dowiedzą się np. o rekrutacjach, planowanych przedsięwzięciach, czy oferowanych usługach. Zyskasz finansowo i wizerunkowo.

Co zyskasz dzięki nam?

W biznesie, zawsze chodzi o wzrost sprzedaży. Dobrze dopasowana reklama sprawi, że Twoja strona zacznie sprzedawać produkty i usługi, które oferujesz. Nasze działania reklamowe sprawią, że na twoją witrynę, landing page, czy e-sklep zaczną trafiać nowi klienci.
Trafią do Ciebie nowi klienci, którzy zainteresowani prezentowaną w reklamach ofertą, będą mogli zostawić dane kontaktowe, aby jak najszybciej nawiązać z nimi kontakt. Zyskasz tak zwane „gorące leady”, czyli informację od klienta, że jest zainteresowany twoim produktem i usługą i prosi o kontakt.
Rozpoznawalność gwarantuje silną pozycję na rynku. Dzięki naszym działaniom reklamowym o Twoim biznesie dowiedzą się klienci korzystający z social mediów, wyszukiwarek, czy czytający treści na różnych stronach internetowych. To sprawi, że będziesz mógł stale się z nimi komunikować i wzmacniać swój wizerunek.

Zyskaj nowych klientów dzięki reklamie w internecie

Napisz do nas i zapytaj o szczegóły

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png