Reklama w internecie

Prowadzenie kampanii Google Ads, reklama na Facebooku, kampanie social media

Reklama w internecie

Reklama w internecie
Kampanie Google Ads, Facebook Ads, czy mailingi pozwolą Twojej firmie dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Przygotujemy dla Ciebie plan działań w social mediach czy wyszukiwarkach, który dopasuje formę i treść reklamy internetowej do twoich klientów.
Google Ads
Google Ads
Reklama w Google Ads ma ogromny potencjał. Twoje reklamy zobaczą klienci aktywnie poszukujący oferowanych przez Ciebie produktów lub usług, a reklamy graficzne wyświetlą się na stronach, które odwiedzają. Zajmiemy się konfiguracją, przygotowaniem reklam, a także zarządzaniem kampaniami. Ty korzystasz z efektów. Wybierz skuteczne narzędzia.
Czytaj więcej...
Faceboook Ads
Faceboook Ads
Bądź w kontakcie ze swoimi klientami. Facebook Ads daje Ci możliwość przesyłania doskonale spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami, którzy są już na Facebooku. Wykorzystaj opcje social mediów, aby zwiększać sprzedaż.
Czytaj więcej...
Instagram
Instagram
Dzięki połączeniu możliwości reklamowych Facebooka i Instagrama wzmocnisz swoją obecność w social mediach i dotrzesz do nowych klientów. Instagram zapewni wzmożony ruch na Twojej stronie, czy zachęci do instalacji Twojej aplikacji. Zobacz jak Instagram pomoże rozwinąć Twoją firmę.
Czytaj więcej...
Twitter
Twitter
To doskonała platforma do komunikacji z klientami. Aż 60 % korzystających z Twittera obserwuje marki. Twoja może być jedną z nich. Możesz promować materiały video lub odsyłać użytkowników do swojej strony. Wykorzystaj potencjał tego narzędzia.
Czytaj więcej...
Marketing mobilny
Marketing mobilny
To gwarancja dotarcia z reklamą do wybranej grupy klientów. Nasza usługa polega na emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych.
Czytaj więcej...
Spotify
Spotify
Każdy z nas słucha muzyki, a coraz więcej osób robi to przez Spotify. Dzięki reklamie w tym kanale social mediów dotrzesz ze swoją informacją do dokładnie określonej grupy docelowej. Łatwo przekierujesz ich na swoją stronę i zwiększysz sprzedaż.
Czytaj więcej...
Linkedin
Linkedin
Sponsorowane aktualizacje i reklama tekstowa – takie formaty zapewnia Ci Linkedin. Dzięki nim klienci dowiedzą się np. o rekrutacjach, planowanych przedsięwzięciach, czy oferowanych usługach. Zyskasz finansowo i wizerunkowo.
Czytaj więcej...
Tik-Tok
Tik-Tok
TikTok to jedno z najnowocześniejszych narzędzi w social mediach. Ma ponad 2 miliardy pobrań i jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji na świecie. Obecny w 150 krajach umożliwia nie tylko konsumpcję contentu, ale pomaga też zdobywać klientów.
Czytaj więcej...
Tinder
Tinder
Tinder gwarantuje zasięg, zaangażowanie, a ponadto pozytywne emocje, szybkie decyzje i atrakcyjny content. Ta aplikacja, to bardzo dobre narzędzie, które wypromuje markę, zapewni jej rozpoznawalność i zbuduje ruch na stronie.
Czytaj więcej...

Co zyskasz dzięki nam?

W biznesie, zawsze chodzi o wzrost sprzedaży. Dobrze dopasowana reklama sprawi, że Twoja strona zacznie sprzedawać produkty i usługi, które oferujesz. Nasze działania reklamowe sprawią, że na twoją witrynę, landing page, czy e-sklep zaczną trafiać nowi klienci.
Trafią do Ciebie nowi klienci, którzy zainteresowani prezentowaną w reklamach ofertą, będą mogli zostawić dane kontaktowe, aby jak najszybciej nawiązać z nimi kontakt. Zyskasz tak zwane „gorące leady”, czyli informację od klienta, że jest zainteresowany twoim produktem i usługą i prosi o kontakt.
Rozpoznawalność gwarantuje silną pozycję na rynku. Dzięki naszym działaniom reklamowym o Twoim biznesie dowiedzą się klienci korzystający z social mediów, wyszukiwarek, czy czytający treści na różnych stronach internetowych. To sprawi, że będziesz mógł stale się z nimi komunikować i wzmacniać swój wizerunek.
Image

Zyskaj nowych klientów dzięki reklamie w internecie

Napisz do nas i zapytaj o szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ZAUFALI NAM

Klienci digital

 

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl