Optymalizacja SEO strony internetowej

Optymalizacja seo, analiza strony www, pozycjonowanie stron

Profesjonalny audyt SEO strony www

Audyt SEO
Pozycjonowanie stron to dziś jeden z najważniejszych elementów marketingu każdej firmy.  Audyt SEO (z ang. search engine optimization) to optymalizacja stron internetowych pod kątem ich wyszukiwania w internecie. W oparciu o analizę Twojej strony www przygotujemy dla Ciebie specjalistyczny raport, z którego dowiesz się, co funkcjonuje poprawnie, a co wymaga korekt. Poznasz między innymi zawartość słów kluczowych, zachowania użytkowników, dowiesz się, czy Twoje pliki (zdjęcia, PDF) nie są zbyt obszerne, a strona nie ładuje się za wolno jak na standardy przeglądarek.

Pozycjonowanie stron internetowych a audyt SEO

Audyt strony internetowej jest doskonałym punktem wyjścia do działań związanych z pozycjonowaniem stron www. Bezpłatny ruch organiczny może być głównym źródłem konwersji na stronie.  Optymalizacja SEO pomoże Ci zadbać o zwiększenie ruchu i rozwój własnego biznesu.
Wybierz audyt www i dowiedz się, co trzeba zmienić na Twojej stronie, aby była przyjazna klientom.

Co zawiera nasz audyt SEO?

 • Analizę poprawności kodu strony – niepoprawny kod może utrudniać robotom wyszukiwarek prawidłowe odczytanie zawartości.
 • Analizę ruchu na stronie i zachowań użytkowników odwiedzających stronę – dowiesz się, ilu użytkowników odwiedza stronę, ile czasu na niej spędzają, jakie treści ich interesują, jakich słów użyli podczas wyszukiwania oraz z jakich źródeł pochodzą wartościowe wejścia na stronę.To jeden z najważniejszych elementów optymalizacji strony.
 • Analizę słów kluczowych i widoczności w wynikach wyszukiwania – dowiesz się, na jakie frazy strona jest widoczna w wynikach wyszukiwania w pierwszej dziesiątce wyników oraz jakie frazy z dużym potencjałem wyszukiwania są poza pierwszą dziesiątką wyników. Porównamy uzyskane wyniki do Twoich największych konkurentów.
 • Analizę tytułów, meta descriptions oraz nagłówków H1-H6 strony głównej i podstron – zobaczysz, czy zawierają słowa kluczowe, są poprawnie skonstruowane i czy się nie duplikują.
 • Analizę  strony internetowej pod kątem treści strony głównej i podstron – sprawdzimy czy teksty są unikalne i zawierają ważne słowa kluczowe w odpowiedniej ilości.
 • Analizę adresów URL – sprawdzimy, czy są odpowiednio zbudowane. Prawidłowa budowa adresów URL jest ważna zarówno dla robotów wyszukiwarek jak i użytkowników strony.
 • Analizę grafik – dowiesz się, czy ich rozmiar nie powoduje wolnego ładowania strony oraz czy mają opisy alternatywne.
 • Analizę mapy witryny – zobaczysz, czy takowa istnieje i czy jest przyjazna dla robotów analizujących jej treść.
 • Analizę struktury strony i linków wewnętrznych – sprawdzimy, czy są zoptymalizowane i widoczne dla robotów Google.
 • Analizę linków zewnętrznych – sprawdzimy liczbę i jakość linków kierujących do witryny.
 • Analizę szybkości ładowania i dostosowania strony do urządzeń mobilnych – dowiesz się, czy strona ładuje się wystarczająco szybko, co ją spowalnia oraz czy prawidłowo wyświetla się na telefonach i tabletach.

Audyt SEO to doskonały punkt wyjścia do optymalizacji Twojej strony www i poprawy jej pozycji w wyszukiwarkach.

Napisz do nas i zapytaj o audyt SEO
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl