E-PR

E-PR, budowanie wizerunku, wizerunek w sieci

E-PR

E-PR
E-PR to doskonały sposób na pozycjonowanie marki. Za pomocą narzędzi dostępnych w internecie zbudujemy oczekiwany wizerunek Twojej marki lub firmy. Przygotujemy dla Ciebie plan działań komunikacyjnych. Nasi eksperci stworzą dla Twojej firmy materiały prasowe, które roześlemy do mediów, tak aby zbudować pozytywny obraz Twojego biznesu i stworzyć w świadomości internautów wizerunek eksperta w danej branży.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – opracujemy dla Ciebie plan komunikacyjny, który określi priorytety i cele do realizacji, a także sposoby i formy komunikowania się z otoczeniem. Strategię dostosujemy do charakteru Twojej marki.
  • Opracowanie tekstów – przygotujemy dla Ciebie informacje prasowe, wywiady, raporty, komentarze, teksty eksperckie i inne formy, które sprawią, że o Twojej firmie lub marce będzie się mówiło.
  • Media relations – zajmiemy się lokowaniem ekspertów w mediach internetowych, odpowiedzią na pytania dziennikarzy i wysyłaniem materiałów prasowych do redakcji internetowych. To zaowocuje budowaniem trwałych i efektywnych kontaktów z mediami.
  • Reakcja na sytuacje kryzysowe – będziemy trzymali rękę na pulsie i reagowali w sytuacjach kryzysowych dla Twojej marki lub firmy. Opracujemy scenariusze postępowania i wskażemy optymalne rozwiązania.

E-PR daje Ci narzędzia do budowania w świadomości internautów wizerunku eksperta w danej branży. Wykorzystaj ten potencjał do zdobywania nowych klientów.

Napisz do nas i zapytaj o E-PR
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl