E-PR

E-PR, budowanie wizerunku, wizerunek w sieci

E-PR

E-PR
E-PR to doskonały sposób na pozycjonowanie marki. Za pomocą narzędzi dostępnych w internecie zbudujemy oczekiwany wizerunek Twojej marki lub firmy. Przygotujemy dla Ciebie plan działań komunikacyjnych. Nasi eksperci stworzą dla Twojej firmy materiały prasowe, które roześlemy do mediów, tak aby zbudować pozytywny obraz Twojego biznesu i stworzyć w świadomości internautów wizerunek eksperta w danej branży.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – opracujemy dla Ciebie plan komunikacyjny, który określi priorytety i cele do realizacji, a także sposoby i formy komunikowania się z otoczeniem. Strategię dostosujemy do charakteru Twojej marki.
  • Opracowanie tekstów – przygotujemy dla Ciebie informacje prasowe, wywiady, raporty, komentarze, teksty eksperckie i inne formy, które sprawią, że o Twojej firmie lub marce będzie się mówiło.
  • Media relations – zajmiemy się lokowaniem ekspertów w mediach internetowych, odpowiedzią na pytania dziennikarzy i wysyłaniem materiałów prasowych do redakcji internetowych. To zaowocuje budowaniem trwałych i efektywnych kontaktów z mediami.
  • Reakcja na sytuacje kryzysowe – będziemy trzymali rękę na pulsie i reagowali w sytuacjach kryzysowych dla Twojej marki lub firmy. Opracujemy scenariusze postępowania i wskażemy optymalne rozwiązania.

E-PR daje Ci narzędzia do budowania w świadomości internautów wizerunku eksperta w danej branży. Wykorzystaj ten potencjał do zdobywania nowych klientów.

Napisz do nas i zapytaj o E-PR

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.