Obsługa LinkedIn

LinkedIn dla firm, employer branding, marka pracodawcy

Prowadzenie LinkedIn

LinkedIn
LinkedIn to doskonałe narzędzie do employer brandingu i marketingu. W tym medium społecznościowym skupiają się ludzie związani z biznesem i do nich skierujemy Twoje reklamy oraz będziemy tworzyć społeczność. Opracujemy dla Twojego biznesu strategię tworzenia i zamieszczania postów, tak aby zbudować wizerunek firmy, taki jakiego oczekujesz. Będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu. Zajmiemy się też wdrażaniem (planowanie, kreacja, koordynacja, raport) działań reklamowych na LinkedIn, tak aby kierować ruch na Twoją stronę i zwiększyć sprzedaż Twoich produktów lub usług.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Założenie konta i strategia
    Stworzymy dla Ciebie konto na LinkedIn, opiszemy Twoją firmę i zadbamy o odpowiednie słowa kluczowe, tak aby profil dobrze się pozycjonował. Opracujemy również strategię komunikacji, stworzymy harmonogram postów, przygotujemy treści i wykonamy grafiki.
  • Moderacja
    Zajmiemy się publikacją postów, zbieraniem opinii, moderacją dyskusji i monitoringiem. Będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu ukierunkowaną na zdobywanie nowych kontaktów.
  • Emisja reklam
    Opracujemy dla Ciebie spersonalizowane reklamy tekstowe, posty sponsorowane, a także sponsorowane wiadomości na LinkedIn InMail. Dzięki temu klienci trafią na twoją stronę www i zwiększysz sprzedaż.

Zajmiemy się obsługą profilu Twojej marki LinkedIn

Napisz do nas i zapytaj o obsługę konta na LinkedIn

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl