Optymalizacja stron www

Optymalizacja stron www
Dokonamy optymalizacji Twojej strony www, tak aby była przyjazna dla wyszukiwarek i szybko się  ładowała. Zajmiemy się optymalizacją kodu strony, przeredagujemy lub przygotujemy nowe treści, tak aby były przyjazne dla wyszukiwarki Google, zoptymalizujemy grafiki i PDF-y, a także wprowadzimy wybrane słowa kluczowe w odpowiednich miejscach. Strona Twojej firmy będzie przyjazna wyszukiwarkom, szybko będzie się ładowała, a Ty zyskasz nowych klientów. Ulepszymy Twoją stronę, aby lepiej się pozycjonowała, przyciągała nowych użytkowników oraz nowych klientów.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Optymalizacja kodu strony – dokonamy niezbędnych poprawek w kodzie, aby roboty sieciowe mogły z łatwością poruszać się po stronie.
  • Optymalizacja pod urządzenia mobilne – dokonamy optymalizacji mobilnej wersji witryny, aby poprawnie wyświetlała się na telefonach i tabletach.
  • Optymalizacja treści – zwiększymy zawartość słów kluczowych i przygotujemy treści, które będą unikalne i wartościowe dla użytkowników.
  • Optymalizacja tytułów, meta descriptions oraz H1-H6 – stworzymy opisy i tytuły, które poprawią pozycjonowanie Twojej witryny.
  • Optymalizacja grafik – opracujemy opisy alternatywne, zadbamy o odpowiednią wagę plików i ich format.
  • Optymalizacja linków wewnętrznych – dokonamy optymalizacji linków, aby roboty Google mogły swobodnie poruszać się po witrynie.

Dokonamy optymalizacji Twojej strony www, tak aby była przyjazna dla wyszukiwarek.

Napisz do nas i zapytaj o optymalizację stron www

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.