Monitoring internetu

monitoring-internetu-900x300.jpg
Jednym z podstawowych narzędzi budowania przewagi konkurencyjnej jest informacja. Jeśli masz informację co robi Twoja konkurencja, czy aktualnie ktoś wspomina o Twoim biznesie, czy ocenia Twoją markę, to jesteś o krok do przodu. Monitoring internetu, to doskonały sposób, aby trzymać rękę na pulsie i pozyskiwać nowych klientów.
Narzędzia do monitorowania internetu pozwalają na szybkie zdobywanie informacji. Wybierasz interesujące Cię frazy, a system generuje raporty, które pokazują, na jakich stronach są używane. Frazą może być nie tylko nazwa Twojej firmy, czy marki, ale także grupy produktów. Jeśli ustawisz w monitoringu frazę np. „szukam mieszkania w Warszawie”, dostarczymy Ci raport obrazujący, gdzie (fora, social media) pojawiło się takie zapytanie. Możesz w ten sposób szybko zdobyć klientów. Zacznij monitoring internetu już dziś.
Co zyskasz dzięki monitoringowi internetu?
  • Informacje o Twojej firmie
    Będziesz aktualnie informowany o wszystkich wzmiankach dotyczących Twojej firmy lub marki, które pojawiają się w internecie.
  • Nowych klientów
    Z monitoringu dowiesz się, czy ktoś aktualnie poszukuje produktów lub usług, które oferujesz.
  • Informacje o konkurencji
    Zdobędziesz informacje o działaniach swojej konkurencji i dowiesz się, jak jest postrzegana i jak się komunikuje.

Monitoruj rozwój swojego biznesu i zwiększaj sprzedaż

Napisz do nas i zamów monitoring internetu

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.