Zaplanuj kampanie na Instagramie

Reklama w social mediach

Reklama na Instagramie

instagram-900x300.jpg
Instagram to narzędzie, które zaoferuje Ci możliwość dotarcia ze swoimi informacjami do nowych klientów. Posty na Instagramie zachęcą do odwiedzenia Twojej strony, oglądania Twoich filmów, czy instalacji aplikacji.
Dzięki kampanii w tym portalu społecznościowym, przedstawisz swoje produkty i usługi za pomocą ciekawych grafik. Instagram, podobnie jak Facebook, daje Ci możliwość przesyłania użytkownikom spersonalizowanych reklam. Ty ustalasz miesięczny budżet na kampanię (w wybranych przypadkach można rozliczać się za kliknięcia w reklamę), a my działamy w jego ramach i zajmujemy się przygotowaniem, planowaniem i koordynacją kampanii. Dzięki reklamie na Instagramie możesz zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Instagram należy do Facebooka, więc zarządzanie reklamami w każdym z tych mediów odbywa się poprzez narzędzia Facebooka. Zintegrujemy Twoje konta, tak aby efektywnie nimi zarządzać i tworzyć spójną komunikację marketingową.
  • Określimy optymalny dla Twojego biznesu cel kampanii. Instagram może skierować ruch na Twoją stronę, zachęcić do oglądania filmu, bądź instalacji aplikacji.
  • Stworzymy optymalną grupę docelową. Dzięki danym gromadzonym przez Facebooka wybierzemy użytkowników np. o określonych zainteresowaniach, czy miejscu zamieszkania.
  • Przygotujemy atrakcyjną treść posta i angażującą grafikę. Zajmiemy się testami A/B, koordynacją kampanii i monitorowaniem efektów.

Wykorzystaj potencjał reklamy na Instagramie, buduj relacje z klientami i rozwijaj swój biznes.

Napisz do nas i zamów reklamę na Instagramie

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl