Kampanie reklamowe w Google Ads

Reklama w Google, reklama Google Ads

Skuteczna strategia to reklama w Google Ads

content-marketing-900x300.jpg
Reklama Google to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Płacisz tylko za efekty, na bieżąco widzisz, czy Twoje działania są skuteczne, a także w pełni kontrolujesz budżet.  Reklama w Google gwarantuje Ci ruch na Twojej stronie internetowej i zapewnia nowych klientów.
Jak działa reklama Google Ads? To bardzo proste. Gdy ktoś poszukuje produktu czy usługi, wpisuje w wyszukiwarkę słowa, które jego zdaniem pokażą najbardziej trafne wyniki. Jako pierwsze wyświetlają się  reklamy w Google. Kliknięcie w nie, powoduje przejście na stronę www.
Image
Image

Co Ci daje Google reklama? Kampanie Google Ads zapewniają nowych klientów, widoczność w wyszukiwarce Google, tworzą markę firmy i sprawiają, że Twój biznes się rozwija.
Działamy jako zewnętrzny dział marketingu dla Twojej firmy i zajmujemy się  reklamą Google Ads kompleksowo – piszemy teksty, wybieramy słowa kluczowe, planujemy działania, koordynujemy kampanię i przygotowujemy raport z reklamy na Google. Wiemy, jak dostosować formę (reklama w wyszukiwarce, GDN, wideo, reklama mobilna) do konkretnych rozwiązań i specyfiki biznesu, który prowadzisz. Wykorzystaj reklamę Google Ads (dawniej AdWords) i zdobywaj nowych klientów.
Reklama w wyszukiwarce
Reklama w wyszukiwarce
Reklama w wyszukiwarce to jeden z najskuteczniejszych sposobów docierania do klientów. Twoja reklama pojawi się, gdy użytkownik szuka produktów i usług, takich jak Twoje. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę, by wejść na stronę Twojej firmy. W prosty sposób zyskasz nowych klientów.
Czytaj więcej...
Reklama na stronach partnerskich
Reklama na stronach partnerskich
Sieć reklamowa Google Display Network, to ponad dwa miliony stron internetowych i 650 000 aplikacji. Spośród różnych metod kierowania (kontekstowe, demograficzne, zainteresowania, remarketing) wybierzemy te, które sprawią, że reklamy będą wyświetlane użytkownikom zainteresowanym Twoją ofertą. Będziesz dokładnie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci.
Czytaj więcej...
Reklama wideo
Reklama wideo
You Tube to dziś najpopularniejsze medium społecznościowe w Polsce. Twoje reklamy wideo wyświetlą się tylko tym użytkownikom, na których Ci zależy. Płacisz, gdy rzeczywiście je obejrzą. Dzięki analityce zobaczysz, kiedy odbiorcy wchodzą w interakcję w Twoim filmem. Sprawdź, jak działa reklama wideo.
Czytaj więcej...
Reklama mobilna
Reklama mobilna
Reklama mobilna jest wyświetlana na stronach. Dzięki niej dotrzesz do użytkowników telefonów i skierujesz ruch na swoją witrynę. Przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie kampanię na urządzeniach mobilnych.
Czytaj więcej...
Kampania produktowa
Kampania produktowa
Ten rodzaj kampanii pomaga promować produkty ze sklepów internetowych, które użytkownik widzi zanim kliknie w reklamę. To doskonały sposób na prezentację produktów i zachęcenie do zakupu. Reklama wyświetla zdjęcie oferowanego artykułu, jego nazwę, cenę, a także nazwę sklepu.
Czytaj więcej...
Kampanie promujące aplikacje
Kampanie promujące aplikacje
Google Ads daje możliwości promowania aplikacji, które dzięki wykorzystaniu usług Googla docierają do osób zainteresowanych tym produktem. Planowanie jest kampanii jest bardzo proste.
Czytaj więcej...
Partnerzy Cityboard Media
Case Study Digital - zobacz przykłady naszych działań
Manpower Cityboard Digital
Rawski Group Cityboard Digital
Josera Cityboard Digital
Kuchnia Vikinga Cityboard Digital
Mój Catering Cityboard Digital
Medpolonia Cityboard Digital
Media Markt Cityboard Digital
Aviko Cityboard Digital
HR Kono Cityboard Digital
Napisz do nas i zapytaj o szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl