Cityboard Media - nagrody i wyróżnienia

Cityboard Media to lider rynku reklamy zewnętrznej w Polsce. Działamy także w obszarze digital, oferując klientom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu budowania i pozycjonowania stron, a także marketingu online. Medal Solidarności Społecznej, Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home, Medal Europejski, Tytuł Firmy Dobrze Widzianej, Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość - Bronze Award 2015, Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości – to tylko kilka z szeregu nagród, które otrzymaliśmy w ostatnich latach. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z Cityboard Media.

Etapy procesu rekrutacji

1. Udostępnienie ogłoszenia rekrutacyjnego
Udostępnienie ogłoszenia rekrutacyjnego w wystandaryzowanej formie na stronie internetowej Cityboard.pl (zakładka kariera) oraz w ogólnodostępnych portalach rekrutacyjnych. Ogłoszenie zawiera informację o podstawowych wymaganiach kwalifikacyjnych na dane stanowisko, o terminie nadsyłania aplikacji, a także o oferowanych warunkach współpracy.
2. Analiza przesłanych informacji
3. Rozmowa telefoniczna - wstępna weryfikacja
4. Rozmowa kwalifikacyjna
5. Dodatkowy etap - testy kompetencyjne
6. Informacja zwrotna po rozmowieAKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.