Gify i stickersy

Gify i stickersy

Wyrażają siłę marki, przedstawiają opinie, pokazują reakcje i bawią. Te animowane elementy, stały się nieodzownym sposobem wyrażania emocji, humoru czy zwracania uwagi odbiorców. Stickersy i gify na dobre zagościły w takich miejscach jak: Facebook Messager, Facebook Story, Instastories, TikTok.

To świetny sposób na rozrywkę - 4 mln godzin oglądania gifów i 100 mln użytkowników aktywnych dziennie. Użytkownicy Messengera wysyłają każdego dnia 22 miliony gifów. GIPHY to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka animacji. Co ciekawe, najwięcej użytkowników korzysta z gifów i stickersów w social mediach i komunikatorach. Konto na GIPHY daje możliwość umieszczenia brandowanych projektów (mowa tu zarówno o gifach, jak i stickersach).

Dlaczego to narzędzie jest tak popularne?

  • Gify i stickersy są  łatwym sposobem na wyrażenie emocji
  • To wycinki popkultury, które pokazują kluczowe sceny filmów, bajek, programów rozrywkowych i spotów reklamowych.
  • Pełnią rolę ozdabiania relacji na Facebook’u, Instagramie, Snapchacie i TikTok’u. Są idealnym rozwiązaniem do profesjonalizacji komunikacji i urozmaicenia przekazu marek w mediach społecznościowych.
  • Influencerzy je uwielbiają! Użytkownicy nie odbierają stickersów, jako nachalne lokowanie produktu.
  • Wykorzystują kulturę memów i zapewniają znacznie szersze możliwości przekazu dzięki ruchomej formie.

Jak tworzymy autorskie gify?

Ze względu na przeznaczenie i platformę użycia rozróżniamy: gify i stickersy.
Image
Image

RUCHOME OBRAZKI

Są stosowanie, aby wyrazić emocje, nastawienie albo kiedy chcemy skomentować post, publikację, czy wypowiedź.
Image
Image
Image

RUCHOME NAKLEJKI

Te krótkie, zapętlające się animacje są używane przez użytkowników w celu podkreślenia swojego nastroju, zaznaczenia obecności na wydarzeniu, przynależności do wyznawanych wartości albo po prostu po to, aby wyróżnić swoje filmy i zdjęcia.
Image

Nasze realizacje

Image
Tour de Pologne
Image
AirHelp
Image
Veclaim

Pokaż swojej konkurencji, że jesteś o krok przed nimi. Wybierz Gify i Stickersy!

Napisz do nas i zapytaj o Gify i Stickersy dla Twojej firmy

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2021 Cityboard Media. All Rights Reserved.