Blogi firmowe

Blogi firmowe, content marketing, SEO, pozycjonowanie

Blogi firmowe

Blogi firmowe
Blog firmowy, to doskonałe miejsce do informowania klientów o Twojej marce i promowania produktów i usług. Za pomocą bloga można przekazać użytkownikom inspiracje i porady związane z wykorzystywaniem oferowanych produktów. Blog jest dobrym narzędziem do komunikacji i budowania relacji z klientami. To także świetne narzędzie do zwiększenia potencjału SEO strony i osiągnięcia lepszych pozycji w wyszukiwarce. Wartościowe treści pomagają w zdobywaniu linków, co jest jednym z kluczowych elementów w pozycjonowaniu stron. Stworzymy dla Ciebie teksty, grafiki czy zdjęcia, które umieszczone na Twoim blogu, sprawią, że zyskasz nowych klientów i rozwiniesz swoją firmę.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Opracowanie tekstów – zajmiemy się przygotowaniem tekstów na Twojego bloga. Nasi copywriterzy napiszą artykuły, które na blogu będą zawierały odpowiednie słowa kluczowe i wpłyną na pozycjonowanie Twojej strony.
  • Opracowanie materiałów graficznych – opracujemy infografiki, zdjęcia, banery, grafiki i inne materiały, które będą informowały o Twojej branży, a jednocześnie pozycjonowały Twoją markę.
  • Moderacja – będziemy dbali o utrzymywanie relacji z użytkownikami, odpowiadali na ich komentarze, pytania, wątpliwości, a także odsyłali do innych treści i ofert na Twojej stronie.

Zajmiemy się tworzeniem i prowadzeniem bloga Twojej marki lub firmy. Dzięki temu zdobędziesz nowych klientów i rozwiniesz swój biznes.

Napisz do nas i zapytaj o blogi firmowe

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.