Prowadzenie fanpage na Facebooku

Obsługa Facebooka
Prowadzenie fanpage na Facebooku jest świetną formą komunikacji z klientami. W Cityboard Media opracujemy dla Ciebie strategię komunikacji, która będzie odpowiadała charakterowi Twojej marki, a także potrzebom jej klientów. Efektywny fanpage na Facebooku będzie budował trwałe relacje z klientami, co przełoży się na sprzedaż Twoich produktów i usług.
Zajmiemy się wszystkim, co jest związane z prowadzeniem Facebooka firmowego. Ty tylko akceptujesz materiały i korzystasz z efektów, a my zajmiemy się resztą. Wykorzystaj moc sprzedażową potężnego narzędzia jakim jest fanpage na Facebooku.
Image
Image
Facebook firmowy to nie tylko narzędzie komunikacji. To przede wszystkim baza klientów, którzy są zainteresowani Twoimi produktami lub usługami. Wykorzystując remarketing, narzędzia reklamowe, czy analizę danych można rozwijać fanpage w stronę sprzedażową.
Prowadzenie strony na Facebooku to zajęcie wymagające nieustannej uwagi. Odpowiedzi na komentarze, reakcje na posty, powiadomienia, optymalizacja treści i dostosowanie jej do aktualnych wymagań Facebooka, sprawiają, że jest zadanie dla całego zespołu ludzi. Nie musisz się jednak tym zajmować. Od tego jesteśmy my. Powierz nam swój fanpage. Prowadzenie go będzie dla nas przyjemnością!

Skuteczne prowadzenie fanpage na Facebooku!

 • Strategia
  Opracujemy plan komunikacji dla Twojej marki na Facebooku. Stworzymy harmonogram postów, przygotujemy treści, wykonamy grafiki, tak aby komunikacja była spójna z charakterem Twojej marki i przynosiła Ci korzyści.
 • Moderacja
  Zajmiemy się publikacją postów, moderacją dyskusji i monitoringiem. Ogłosimy i przeprowadzimy akcje konkursowe na Facebooku. Będziemy reagowali w sytuacjach kryzysowych, a przede wszystkim będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu ukierunkowaną na zdobywanie nowych fanów.
 • Emisja reklam
  Facebook Ads daje możliwości tworzenia spersonalizowanych reklam, zachęcania do zostawienia leadów, czy kontaktu z Twoimi klientami. Powiemy Ci, jak wykorzystać social media, aby zwiększać sprzedaż.
 • Tworzenie zasięgu
  Wykorzystamy wszelkie narzędzia (tworzenie notatek, Our Story, aplikacja „Zachęć do dzwonienia”), które daje Facebook, aby budować masowy zasięg i skutecznie komunikować się z Twoimi klientami.

W sposób profesjonalny zajmiemy się obsługą profilu Twojej marki na Facebooku.

Napisz do nas i zapytaj o obsługę Facebooka

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.