Wybierz kampanie na Twitterze

Reklama na Twitterze, reklama w internecie, reklama dla firm

Reklama na Twitterze

Reklama na Twitterze
Twitter to doskonała platforma do komunikacji z Twoimi klientami. Aż 60% korzystających z Twittera obserwuje marki. Twoja może być jedną z nich. Twitter daje kilka możliwości reklamowych. Zajmiemy się promocją postów, materiałów video, landing page, czy zbieraniem adresów mailowych. Wykorzystamy potencjał tego narzędzia do zdobywania nowych klientów i budowania z nimi trwałych relacji.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Promocja postów i konta – to jedno z podstawowych narzędzi reklamowych na Twitterze. Opracujemy strategię promocji dla Twojej marki, przygotujemy posty i zaplanujemy ich wysyłkę.
  • Reklama w formacie Promoted Video – zajmiemy się promowaniem Twojego filmu umieszczonego na Twitterze. Ty dostarczasz nam kontent, a my planujemy kampanie, określmy cel, grupy dotarcia i czas trwania. W tym formacie rozliczasz się w modelu cost-per-view.
  • Reklama Website Card – opracujemy i zrealizujemy kampanię, która będzie kierowała ruch z Twittera na landing page, składający się z grafiki, opisu i przycisku call to action. W tym modelu rozliczasz się za kliknięcia w Twoją reklamę (cost-per-link-click).
  • Format Lead Gen Card – umożliwia zbieranie adresów mailowych. Opracujemy i zrealizujemy kampanię w której kliknięcie przycisku call to action spowoduje zapisanie adresu e-mail w panelu reklamodawcy. W tym formacie rozliczasz się w modelu cost-per-lead.

Wykorzystamy potencjał Twittera dla Twojej marki. Zajmiemy się promocją postów, materiałów video, landing page, czy zbieraniem adresów mailowych.

Napisz do nas i dowiedź się więcej o reklamie na Twitterze

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl