Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne
Aplikacja mobilna dla firm, to narzędzie, które pozwoli Ci być w stałym kontakcie z Twoimi klientami. Każdy z nas w swoim telefonie, czy tablecie ma zainstalowanych wiele aplikacji mobilnych. Twoja może być jedną z nich. Stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązania (systemy Android i iOS), które zachwycą klientów i sprawią, że będziesz z nimi w stałym kontakcie. Stwórz własną aplikację już dziś.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Aplikacje na Androida
    Opracujemy dla Ciebie aplikacje na najpopularniejszej platformie dla telefonów i tabletów. Zastosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz funkcjonalne.
  • Aplikacje na iOS
    Zaprojektujemy aplikacje w najnowszym systemie iOS, uwzględniając wszystkie jego wymagania i wykorzystując zalety. Ten system cieszy się zainteresowaniem szczególnie klientów biznesowych.

Wiemy, jak zaprojektować funkcjonalne i estetyczne dedykowane aplikacje mobilne dla firm.

Napisz do nas i zapytaj o aplikacje mobilne

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.