Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne, tworzenie aplikacji mobilnych, aplikacje dla firm

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne
Aplikacja mobilna dla firm, to narzędzie, które pozwoli Ci być w stałym kontakcie z Twoimi klientami. Każdy z nas w swoim telefonie, czy tablecie ma zainstalowanych wiele aplikacji mobilnych. Twoja może być jedną z nich. Stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązania (systemy Android i iOS), które zachwycą klientów i sprawią, że będziesz z nimi w stałym kontakcie. Stwórz własną aplikację już dziś.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Aplikacje na Androida
    Opracujemy dla Ciebie aplikacje na najpopularniejszej platformie dla telefonów i tabletów. Zastosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz funkcjonalne.
  • Aplikacje na iOS
    Zaprojektujemy aplikacje w najnowszym systemie iOS 11, uwzględniając wszystkie jego wymagania i wykorzystując zalety. Ten system cieszy się zainteresowaniem szczególnie klientów biznesowych.

Wiemy, jak zaprojektować funkcjonalne i estetyczne dedykowane aplikacje mobilne dla firm.

Napisz do nas i zapytaj o aplikacje mobilne

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.