Mailing dla Twojej firmy

mailing-900x300.jpg
Mailing pozwala na budowanie trwałych relacji z klientami. Wiemy, jak przygotować i przeprowadzić skuteczną korespondencję masową i pozyskać nowych klientów. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny projekt graficzny i angażujące treści. Wyślemy w imieniu Twojej firmy masową korespondencję i przygotujemy raporty pokazujące, kto i kiedy otworzył Twoją ofertę oraz czy kliknął w link. Nasze działania wykonamy w oparciu o bazę klientów, którą nam dostarczysz. Dzięki email marketingowi zdobędziesz cenne informacje o atrakcyjności Twojej oferty i zwiększysz sprzedaż.
Co zyskujesz dzięki mailingowi?
  • Zwiększony ruch na stronie
    Mailing zawierający przekierowanie do Twojej witryny spowoduje, że wzrośnie na niej ruch, a Twoja firma zwiększy sprzedaż. Dobrze opracowana treść sprawi, iż użytkownicy przeniosą się na Twoją witrynę.
  • Trwałe relacje z klientami
    Na bieżąco poinformujesz swoich klientów o ofertach, promocjach, czy nowościach na Twojej stronie. Dzięki temu zbudujesz świadomość swojej marki wśród klientów.
  • Informacje o klientach
    System mailingowy pokaże, jakie są zwyczaje Twoich klientów, o której godzinie otwierają maile, jakie treści ich angażują, jakie tytuły do nich przemawiają. To wiedza, którą możesz wykorzystać do efektywnej komunikacji marketingowej.

Buduj trwałe relacje z klientami i informuj ich o swoich ofertach i promocjach.

Napisz do nas i dowiedź się więcej o mailingu.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.