Pozycjonowanie stron www

Reklama internetowa

Pozycjonowanie stron

pozycjonowanie-stron-900x300.jpg
Wyszukiwarki internetowe, to dziś jedno z podstawowych narzędzi, dzięki którym każdy z nas wyszukuje produkty i usługi, które chce kupić. To potężne narzędzie marketingowe. Powiemy Ci, jak je wykorzystać. Dzięki audytowi SEO, optymalizacji i odpowiedniemu linkowaniu w zdecydowany sposób poprawimy pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach. Zobacz jak możemy rozwinąć Twój biznes.
Audyt SEO

Audyt SEO

Przeprowadzimy audyt Twojej strony internetowej. Przeanalizujemy między innymi strukturę witryny, czy treści na stronie, a także inne elementy, które wpływają na pozycję strony www w wyszukiwarkach. Przygotujemy raport opracowany na podstawie analizy Twojej strony internetowej. Dowiesz się, co funkcjonuje poprawnie, a co wymaga korekt. Przygotujemy listę zmian do wprowadzenia na stronie i plan działań poza witryną. Sprawdź, jak można ulepszyć Twój serwis, aby lepiej się pozycjonował.
Czytaj więcej...
Optymalizacja strony www

Optymalizacja strony www

Na podstawie przeprowadzonego audytu wprowadzimy na stronie Twojej firmy poprawki. Dokonamy optymalizacji kodu strony, przeredagujemy lub przygotujemy nowe treści, tak aby były przyjazne dla wyszukiwarki Google, zoptymalizujemy grafiki i PDF-y, a także wprowadzimy wybrane słowa kluczowe w odpowiednich miejscach. Strona Twojej firmy będzie przyjazna wyszukiwarkom, a Ty zyskasz nowych klientów.
Czytaj więcej...
Link building

Link building

Poza optymalizacją na stronie, na pozycje stron internetowych w wynikach wyszukiwania wpływa także link building. Im więcej zewnętrznych i wartościowych stron kieruje do witryny Twojego biznesu, tym lepsza jest widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Pozyskamy dla Ciebie wartościowe linki z zewnętrznych źródeł. Przekonaj się, jak możemy poprawić pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach.
Czytaj więcej...

Dzięki naszym działaniom klienci szukający produktów lub usług, które oferujesz trafią na Twoją stronę.

Zamów bezpłatną wycenę
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ZAUFALI NAM

Klienci digital

 

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl