Influencer marketing

Influencer marketing, content marketing, reklama firmy w internecie

Influencer marketing

Influencer marketing
Influencer marketing jest narzędziem, które wykorzystuje do pozycjonowania produktów i usług popularność innych witryn. Influencerzy, to osoby z których zdaniem liczy się dana branża (blogerzy, vlogerzy, osoby publikujące w social mediach), a ich strony są bardzo często odwiedzane przez użytkowników i mają bardzo duże zasięgi. Nawiążemy z nimi współpracę, aby moc ich witryn wykorzystać do pozycjonowania i generowania ruchu na stronie Twojej firmy, a co za tym idzie, aby zwiększyć sprzedaż lub rozpoznawalność marki. Użytkownicy odwiedzający strony influencerów dowiedzą się o Twojej marce lub firmie, trafią na Twoją stronę, a link umieszczony w ich witrynie, znacząco poprawi Twoją pozycję w wyszukiwarce.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – opracujemy dla Twojej marki strategię komunikacji z influencerami. Określimy cele i metody ich realizacji, a także wybierzmy influencerów, których komunikacja będzie zgodna z charakterem Twojej marki.
  • Współpraca – nawiążemy i będziemy koordynowali współpracę z influencerami w Twoim imieniu. Przygotujemy pomysły marketingowe do realizacji i będziemy czuwali nad ich przebiegiem.

Influencer marketing pozwoli Ci wykorzystać potencjał najpopularniejszych witryn w internecie.

Napisz do nas i zapytaj o influencer marketing

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.