Influencer marketing

Influencer marketing
Influencer marketing jest narzędziem, które wykorzystuje do pozycjonowania produktów i usług popularność innych witryn. Influencerzy, to osoby z których zdaniem liczy się dana branża (blogerzy, vlogerzy, osoby publikujące w social mediach), a ich strony są bardzo często odwiedzane przez użytkowników i mają bardzo duże zasięgi. Nawiążemy z nimi współpracę, aby moc ich witryn wykorzystać do pozycjonowania i generowania ruchu na stronie Twojej firmy, a co za tym idzie, aby zwiększyć sprzedaż lub rozpoznawalność marki. Użytkownicy odwiedzający strony influencerów dowiedzą się o Twojej marce lub firmie, trafią na Twoją stronę, a link umieszczony w ich witrynie, znacząco poprawi Twoją pozycję w wyszukiwarce.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – opracujemy dla Twojej marki strategię komunikacji z influencerami. Określimy cele i metody ich realizacji, a także wybierzmy influencerów, których komunikacja będzie zgodna z charakterem Twojej marki.
  • Współpraca – nawiążemy i będziemy koordynowali współpracę z influencerami w Twoim imieniu. Przygotujemy pomysły marketingowe do realizacji i będziemy czuwali nad ich przebiegiem.

Influencer marketing pozwoli Ci wykorzystać potencjał najpopularniejszych witryn w internecie.

Napisz do nas i zapytaj o influencer marketing

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.