+48 730 222 500

Mailing

Mailing
Dzięki mailingowi możesz efektywnie kontaktować się z klientami. Nasi graficy opracują dla Ciebie projekt mailingu, który będzie atrakcyjny wizualnie, spójny z linią komunikacyjną Twojej firmy i jednocześnie skuteczny. Dzięki email marketingowi niskim nakładem kosztów dotrzesz ze swoją informacją do wielu klientów w krótkim czasie. Wykorzystaj potencjał tego narzędzia.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Projekt graficzny
    Opracujemy szablony dla Twoich ofert lub newsletterów. Zaprojektujemy grafiki, zakupimy zdjęcia, dostosujemy projekty do wymagań mobilnych skrzynek pocztowych. Wszystko na najwyższym poziomie estetycznym i technologicznym, tak aby mailing był jak najbardziej skuteczny.
  • Tekst
    Nasi specjaliści opracują dla Ciebie angażujące teksty zachęcające do działania. Przygotujemy tytuły oraz teksty, które wyświetlą się w skrzynce odbiorczej tuż za tematem wiadomości. Treści powstaną w oparciu o główne założenia komunikacyjne Twojej firmy, tak aby budować spójny przekaz.

Mailing pozwoli Ci na szybkie dotarcie ze swoim przekazem do klientów i zwiększenie rynkowej przewagi nad Twoją konkurencją.

Napisz do nas i zamów projekt mailingu

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj Politykę Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.