Reklama na LinkedIn

Reklama na LinkedIn, reklama w internecie, reklama dla firm

Reklama na LinkedIn

Reklama na LinkedIn
LinkedIn to portal, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Dzięki reklamie na LinkedIn dotrzesz do określonej grupy docelowej, a sponsorowane aktualizacje i reklama tekstowa zapewnią Ci stały kontakt z klientami. Poinformujesz ich o rekrutacjach, planowanych przedsięwzięciach, czy oferowanych usługach. Zyskasz finansowo i wizerunkowo.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – stworzymy plan komunikacji reklamowej, który określi cele, sposoby ich realizacji, a także okres w którym podejmujemy aktywność. Strategia będzie uwzględniała charakter Twojej marki i ogólną strategię komunikowania.
  • Przygotowanie reklam – opracujemy dla Ciebie grafiki i teksty do formatów reklam dostępnych na LinkedIn. Przedstawiamy Ci propozycje, z których wybierzesz najlepsze.
  • Planowanie – dokładnie określimy grupę odbiorców do których trafią Twoje reklamy. Odbiorców można podzielić ze względu np. na branżę, dział, stanowisko, wykształcenie czy miejsce zamieszkania.
  • Koordynacja i analityka – będziemy obserwować statystyki kampanii (pod względem osiągniętego zasięgu, wygenerowanych poleceń, obserwacji i komentarzy) i modyfikować jej ustawienia, aby była jak najbardziej efektywna.

Dzięki reklamie na LinkedIn dotrzesz do określonej grupy docelowej, a sponsorowane aktualizacje i reklama tekstowa zapewnią Ci stały kontakt z klientami.

Napisz do nas i dowiedź się więcej o reklamie na LinkedIn

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.