Wybierz kampanie na LinkedIn

Reklama na LinkedIn, reklama w internecie, reklama dla firm

Reklama na LinkedIn

Reklama na LinkedIn
LinkedIn to portal, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Dzięki reklamie na LinkedIn dotrzesz do określonej grupy docelowej, a sponsorowane aktualizacje i reklama tekstowa zapewnią Ci stały kontakt z klientami. Poinformujesz ich o rekrutacjach, planowanych przedsięwzięciach, czy oferowanych usługach. Zyskasz finansowo i wizerunkowo.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia – stworzymy plan komunikacji reklamowej, który określi cele, sposoby ich realizacji, a także okres w którym podejmujemy aktywność. Strategia będzie uwzględniała charakter Twojej marki i ogólną strategię komunikowania.
  • Przygotowanie reklam – opracujemy dla Ciebie grafiki i teksty do formatów reklam dostępnych na LinkedIn. Przedstawiamy Ci propozycje, z których wybierzesz najlepsze.
  • Planowanie – dokładnie określimy grupę odbiorców do których trafią Twoje reklamy. Odbiorców można podzielić ze względu np. na branżę, dział, stanowisko, wykształcenie czy miejsce zamieszkania.
  • Koordynacja i analityka – będziemy obserwować statystyki kampanii (pod względem osiągniętego zasięgu, wygenerowanych poleceń, obserwacji i komentarzy) i modyfikować jej ustawienia, aby była jak najbardziej efektywna.

Dzięki reklamie na LinkedIn dotrzesz do określonej grupy docelowej, a sponsorowane aktualizacje i reklama tekstowa zapewnią Ci stały kontakt z klientami.

Napisz do nas i dowiedź się więcej o reklamie na LinkedIn

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl