BANK WIEDZY

Cityboard Media
BADANIA
Od lat prowadzimy badania pokazujące efektywność reklamy zewnętrznej. Zobacz co decyduje o skuteczności reklamy, jak ją badać i jak projektować.
czytaj więcej
Instytut Cityboard Media
INSTYTUT CITYBOARD MEDIA
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami w zakresie digitalu i reklamy zewnętrznej. Organizujemy seminaria, szkolenia i konferencje z ekspertami od reklamy.
czytaj więcej
Image
PLIKI DO POBRANIA
Artykuły, prezentacje, raporty, poradniki, case study - pobierz ciekawe materiały edukacyjne z zakresu reklamy internetowej i reklamy zewnętrznej.
czytaj więcej
Projektowanie plakatu
PROJEKTOWANIE PLAKATU
Nasz Dział Kreatywny zaprojektuje dla Ciebie efektywny i efektowny plakat outdoorowy zgodny ze sztuką tworzenia reklam OOH. Sprawdź nasze możliwości.
czytaj więcej
Google Partner

Cityboard Media z tytułem Google Partner

Reklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zdobyły certyfikat Google Ads, zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością  świadczonych usług.

Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.