BANK WIEDZY

Cityboard Media
BADANIA
Od lat prowadzimy badania pokazujące efektywność reklamy zewnętrznej. Zobacz co decyduje o skuteczności reklamy, jak ją badać i jak projektować.
czytaj więcej
Instytut Cityboard Media
INSTYTUT CITYBOARD MEDIA
Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami w zakresie digitalu i reklamy zewnętrznej. Organizujemy seminaria, szkolenia i konferencje z ekspertami od reklamy.
czytaj więcej
Image
PLIKI DO POBRANIA
Artykuły, prezentacje, raporty, poradniki, case study - pobierz ciekawe materiały edukacyjne z zakresu reklamy internetowej i reklamy zewnętrznej.
czytaj więcej
Projektowanie plakatu
PROJEKTOWANIE PLAKATU
Nasz Dział Kreatywny zaprojektuje dla Ciebie efektywny i efektowny plakat outdoorowy zgodny ze sztuką tworzenia reklam OOH. Sprawdź nasze możliwości.
czytaj więcej
Google Partner

Cityboard Media z tytułem Google Partner

Reklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, a także specjalizacja z reklamy w sieci wyszukiwania, które uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zdobyły certyfikat Google Ads, zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością  świadczonych usług.
.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2019 Cityboard Media. All Rights Reserved.