Cityboard Media partnerem Lang Team

Andrzej Grudziński i Czesław Lang podpisali nową umowę o współpracy pomiędzy Cityboard Media a Lang Teamem – organizatorem największego w Polsce wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, należącego do kolarskiej ligi mistrzów.

Sieć Cityboard Media z nowym oświetleniem

W pierwszych miesiącach 2024 roku zakończyliśmy wymianę opraw oświetleniowych w całej naszej sieci billboardów. Dzięki temu zyskaliśmy nowoczesne i energooszczędne oświetlenie.

Kampania społeczna dla Hospicjum Promyczek

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek ruszyła w lutym 2024 z kampanią społeczną promującą przekazywanie 1,5 % podatku. Kampania realizowana jest, między innymi, na billboardach Cityboard Media.

Kampania PSEW na nośnikach Cityboard Media

W lutym ruszyła na naszych nośnikach na Śląsku kampania „Więcej niż energia”. Jej inicjatorem jest Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej, które promuje powstawanie nowych miejsc pracy w OZE.

Kampania 32. Finału WOŚP na ekranach Cityboard Media

Z początkiem roku na naszych nośnikach ruszyła kampania promująca 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Plakaty Fundacji WOŚP pierwszy raz w historii pojawiły się na ekranach Cityboard.

Komentarz do wyroku TK w sprawie uchwały krajobrazowej

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego, na który czekała cała branża reklamy zewnętrznej od 2019 r. zapadł w dniu 12.12.2023 r. (sygn. P 20/19 oraz P 15/20) – nie można nakazywać dostosowania legalnych nośników reklamowych do przepisów uchwały krajobrazowej bez odszkodowania.

Ustawa krajobrazowa niekonstytucyjna

Trybunał Konstytucyjny ogłosił 12 grudnia 2023 r. wyrok w spawie pytań prawnych Naczelnego Sądu Administracyjnego, dotyczących braku zapewnienia ustawowych podstaw i trybu dochodzenia odszkodowania przez podmioty, które są zobowiązane do usunięcia i rozbiórki tablic i urządzeń reklamowych wzniesionych legalnie na terenie gminy.

Otrzymujemy nagrodę Firma Dobrze Widziana 2023

"Firma Dobrza Widziana" to nagroda przyznawana przez Business Centre Club firmom, dla których ważny jest CSR, aspekt ochrony środowiska, wspomaganie potrzebujących, a także działania na rzecz ochrony środowiska. Nasza organizacja otrzymała to wyróżnienie po raz 9.

Komandor klientem Cityboard Digital

Wystartowała kampania odświeżająca markę Komandor Meble za którą kompleksowo odpowiada Cityboard Digital. To kolejna znacząca marka w naszym portfolio digitalowym.

Kampania promująca 80. Tour de Pologne

W pierwszych dniach lipca ruszyła kampania promująca 80. Tour de Pologne. Na naszych ekranach można zobaczyć plakaty promujące tę najważniejszą imprezę kolarską w Polsce.

Medal Europejski dla So!city

So!city, czyli nasza marka produktów wykonanych z ekoplaktów została wyróżniona Medalem Europejskim. Wyróżnienie marce przyznał Business Centre Club.

Nowe miasta w ofercie Cityboard Media

Ostrołęka i Gniezno – to miasta w których od maja  można kupić billboardy Cityboard Media. Nasza oferta jest już dostępna w 66 miastach.

Nowe realizacje na Cityboard Digital

Serwis Cityboard Digital wzbogacił się o nowe case study naszych klientów. W serwisie można zobaczyć nasze digitalowe kampanie dla marki Crowdio, a także Borygo.

Firma Dobrze Widziana 2022 dla Cityboard Media

Po raz 8. nasza firma otrzymała tytuł "Firmy Dobrze Widzianej". To nagroda przyznawana przez Business Centre Club firmom, dla których ważny jest CSR, aspekt ochrony środowiska, wspomaganie potrzebujących, a także działania na rzecz ochrony środowiska.

Energooszczędna sieć nośników Cityboard

W 2022 roku większość nośników Cityboard Media została wyposażona w energooszczędne lampy Canaluminair W/B 14-02 i 14-03. To kolejny krok w stronę podniesienia jakości ekspozycji i zmniejszenia oddziaływania na środowisko.

12. Edycja Europejskiego Kongresu MSP

Cityboard Media poprowadzi po raz kolejny jeden z paneli na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tym razem eksperci naszej firmy zajmą się tematem najbliższej przyszłości marketingu i sprzedaży.

Ekoplakat otrzymał Medal Europejski 2022

Ekoplakat został wyróżniony Medalem Europejskim od Business Centre Club. Nagrody wręczono po raz 23. Po raz 6. otrzymała ją nasza firma.

Kampania MyRoof na billboardach Cityboard Media

W październiku ruszyła ogólnopolska kampania outdoorowa promująca nową markę dachów solarnych MyRoof. Realizowana jest wyłącznie na nośnikach Cityboard Media.

Rusza kampania Energia z wiatru – energia wolności

Od 1 sierpnia ruszyła ogólnopolska kampania społeczna pod hasłem „Energia z wiatru = energia wolności”. Ma ona za zadanie podkreślić znaczenie odnawialnych źródeł energii w Polsce. Kampanię wspólnymi siłami przeprowadzą Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej oraz Cityboard Media.

Cityboard Digital wspiera Crowdio

W marcu i kwietniu Cityboard Digital zrealizował dla marki Crowdio projekt digitalowy produkcji animacji. Efektem są materiały wspierające platformę.

Wspieramy Ukrainę

W marcu na naszych nośnikach ruszyła kampania wspierająca Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, które zachęca do przekazywania środków na rzecz ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Cityboard zmniejsza emisję CO2

Dzięki zmianie oświetlenia billboardów Cityboard Media w 2021 r. przyczynił się do wyemitowała do atmosfery ponad 8 ton mniej CO2.

Wspieramy Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Jak co roku, Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci ruszyła z kampanią społeczną na billboardach Cityboard Media. Akcja promuje przekazywanie 1 % podatku i realizowana jest, między innymi, na nośnikach naszej firmy, a także w mediach społecznościowych.

Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl