E-commerce

E-commerce
Zamów sklep internetowy i zyskuj nowych klientów! Internet staje się podstawowym medium, za pomocą którego klienci kupują produkty i usługi. Zaprojektujemy i stworzymy dla Twojej firmy nowoczesny e-sklep, który zapewni Ci nowy kanał sprzedaży i będzie rozwijał Twój biznes. Przekonaj się, jaki potencjał daje e-commerce.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Planowanie
    Zajmiemy się przygotowaniem analizy Twojego biznesu, branży i konkurencji, tak aby wypracować najlepszy model biznesowy Twojego e-sklepu. Opracujemy specyfikację projektu, a także makiety funkcjonalne.
  • Projektowanie
    Przygotujemy rozwiązania graficzne, nawiązujące do charakteru Twojej marki. Zadbamy o użyteczność i funkcjonalność rozwiązań, a także ich efektywność oraz efektowność.
  • Zarządzanie
    Wyposażymy Twój e-sklep w odpowiednie narzędzia do zarządzania procesem sprzedaży Twoich produktów lub usług. Dzięki temu klienci w szybki i bezpieczny sposób zrobią zakupy.

Zaprojektujemy i stworzymy dla Twojej firmy nowoczesny sklep internetowy, który zapewni Ci nowy kanał sprzedaży. Przekonaj się, jaki potencjał daje e-commerce.

Napisz do nas i zapytaj o e-sklep

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.