Content marketing dla Twojej firmy

Reklama w sieci

Content marketing

content-marketing-900x300.jpg
Content marketing to tworzenie i rozpowszechnianie w internecie unikalnych i wartościowych treści, które skierują ruch na Twoją witrynę. To także budowanie wizerunku pracowników firmy, jako ekspertów w swojej branży. Przygotujemy dla Ciebie treści (artykuły, wywiady, raporty), które sprawią, że pozyskasz nowych klientów.
E-PR
E-PR
Przygotujemy dla Ciebie plan działań komunikacyjnych w internecie. Nasi eksperci stworzą dla Twojej firmy informacje prasowe oraz inne materiały, które roześlemy do mediów, tak aby zbudować pozytywny wizerunek Twojego biznesu.
Influencer marketing
Influencer marketing
Influenserzy, to osoby z których zdaniem liczy się branża i których strony są bardzo często odwiedzane przez użytkowników. Powiemy Ci, jak do nich dotrzeć i jak nawiązać współpracę, aby moc ich witryn, wykorzystać do pozycjonowania i generowania ruchu na stronie Twojej firmy.
Blogi firmowe
Blogi firmowe
Blog firmowy będzie służyć do przekazywania klientom porad związanych z produktami lub usługami, które oferuje Twoja firma. Stworzymy dla Ciebie teksty, które umieszczone na Twojej stronie, w zakładce blog, sprawią, że zyskasz nowych klientów i rozwiniesz swoją firmę.
Marketing ekspercki
Marketing ekspercki
Artykuł ekspercki, to wartościowa treść, która buduje wizerunek eksperta w branży i pozycjonuje witrynę Twojej firmy. Napiszemy dla Ciebie unikalne i wartościowe teksty, które pomogą w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy.
Marketing szeptany
Marketing szeptany
Marketing szeptany wywoła dyskusję na temat Twoich produktów bądź usług. Dzięki tej formie komunikacji, dotrzesz do dużej grupy odbiorców bez generowania wysokich kosztów. Wykorzystaj potencjał marketingu szeptanego i zyskaj nowych klientów.

Buduj swój wizerunek w sieci i zdobywaj nowych klientów

Napisz do nas i zapytaj o szczegóły

* Pola wymagane
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Cityboard Media sp. z o.o. z siedzibą przy ul Mokotowska 1 w Warszawie w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania.

captcha

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png