Marketing mobilny dla Twojej firmy

Marketing mobilny, reklama banerowa, geotargetowanie, geotreotraping, reklama w aplikacjach, wifi traping

Marketing mobilny - precyzyjne targetowanie kampanii reklamowych

geotargetowanie mobile
Nasza usługa polega na emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych. Dzięki integracji wielu sieci reklamowych otrzymujemy informacje z ponad 200 000 aplikacji i 15 000 000 stron internetowych.
Sposób działania danych oraz wykorzystywania danych został zweryfikowany przez Deloitte Consulting. Wszytskie działania są realizowane zgodnie z RODO, które weszło w życie 25 maja 2019.
Marketing mobilny daje gwarancję dotarcia z reklamą do wybranej grupy klientów. Usługę możesz połączyć z kampanią OOH, tak aby wykorzystać synergię mediów (klient widzi reklamę na billboardzie i otrzymuje ten sam przekaz korzystając z aplikacji co przekłada się na większe zapamiętanie reklamy i zwiększa prawdopodobieństwo chęci zakupu danego produktu / usługi). Jeśli w Twoim mieście nie ma nośnika w pożądanej przez Ciebie lokalizacji, to stworzymy dla Ciebie tzw."wirtualny nośnik". Zamiast fizycznego nośnika wybierzemy punkt na mapie (na podstawie współrzędnych geograficznych), w promieniu którego Twoje reklamy będą serwowane wybranym użytkownikom w aplikacjach mobilnych na ich smartfonach.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • Kampanie adresowane do użytkowników aplikacji i serwisów mobilnych
  Emisja reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych to idelane rozwiązanie dla Ciebie. W oparciu o analizowane i profilowane dane z kanału mobile realizujemy kampanie reklamowe adresowane do precyzyjnie określonych grup użytkowników smartfonów i tabletów. Twoja reklama może dotrzeć do wybranej przez ciebie grupy odbiorców. Możesz ją określić na podstawie 362 informacji o pojedyńczym użytkowniku. Dane są gromadzone i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Marketing mobilny pomoże Ci precyzyjnie targetować kampanie reklamowe.
 • Badanie zachowań konsumenckich
  Nasz system umożliwia zbadanie zachowań konsumenckich Twoich aktualnych i przyszłych klientów. Dane do badań pozyskiwane są w sposób ciągły i pokazują realne zachowania klientów. Dzięki naszemu systemowi dowiesz się, jak użytkownicy smartfonów i tabletów poruszają się po mieście, czy gdzie spedzają czas. Dowiesz się jak duża liczba osób znajduje się w danym punkcie miasta lub w danej strefie oraz kim sa te osoby (dane demograficzne i behawioralne).
 • Smart Mobile Ads
  Usługa, która polega na emitowaniu reklamy na urządzeniach mobilnych z aktywną kartą SIM w sieci komórkowej T-Mobile. SMS lub MMS z reklamą otrzymają osoby, które wyraziły zgody wg przepisów UODO. Każda osoba, która wyraziła taką zgodą może otrzymać maksymalnie 1 przekaz reklamowy na 2 tygodnie. Twoja reklama dotrze do 4 mln klientów z segmentu PRIVATE oraz 1,5 mln klientów segmentu BUSINESS. Wykorzystaj potencjał Smart Mobile Ads i zdobywaj nowych klientów.

  Czytaj więcej o reklamie przez sms i mms

Dzięki geotargetowaniu dotrzesz do nowych klientów.

Case Study Digital - zobacz przykłady naszych działań
Manpower Cityboard Digital
Rawski Group Cityboard Digital
Josera Cityboard Digital
Kuchnia Vikinga Cityboard Digital
Mój Catering Cityboard Digital
Medpolonia Cityboard Digital
Media Markt Cityboard Digital
Aviko Cityboard Digital
HR Kono Cityboard Digital
Napisz do nas i zapytaj o marketing mobilny
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl