Marketing mobilny dla Twojej firmy

Marketing mobilny, reklama banerowa, geotargetowanie, geotreotraping, reklama w aplikacjach, wifi traping

Marketing mobilny - precyzyjne targetowanie kampanii reklamowych

geotargetowanie mobile
Nasza usługa polega na emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych. Dzięki integracji wielu sieci reklamowych otrzymujemy informacje z ponad 200 000 aplikacji i 15 000 000 stron internetowych.
Sposób działania danych oraz wykorzystywania danych został zweryfikowany przez Deloitte Consulting. Wszytskie działania są realizowane zgodnie z RODO, które weszło w życie 25 maja 2019.
Marketing mobilny daje gwarancję dotarcia z reklamą do wybranej grupy klientów. Usługę możesz połączyć z kampanią OOH, tak aby wykorzystać synergię mediów (klient widzi reklamę na billboardzie i otrzymuje ten sam przekaz korzystając z aplikacji co przekłada się na większe zapamiętanie reklamy i zwiększa prawdopodobieństwo chęci zakupu danego produktu / usługi). Jeśli w Twoim mieście nie ma nośnika w pożądanej przez Ciebie lokalizacji, to stworzymy dla Ciebie tzw."wirtualny nośnik". Zamiast fizycznego nośnika wybierzemy punkt na mapie (na podstawie współrzędnych geograficznych), w promieniu którego Twoje reklamy będą serwowane wybranym użytkownikom w aplikacjach mobilnych na ich smartfonach.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • Kampanie adresowane do użytkowników aplikacji i serwisów mobilnych
  Emisja reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych to idelane rozwiązanie dla Ciebie. W oparciu o analizowane i profilowane dane z kanału mobile realizujemy kampanie reklamowe adresowane do precyzyjnie określonych grup użytkowników smartfonów i tabletów. Twoja reklama może dotrzeć do wybranej przez ciebie grupy odbiorców. Możesz ją określić na podstawie 362 informacji o pojedyńczym użytkowniku. Dane są gromadzone i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Marketing mobilny pomoże Ci precyzyjnie targetować kampanie reklamowe.
 • Badanie zachowań konsumenckich
  Nasz system umożliwia zbadanie zachowań konsumenckich Twoich aktualnych i przyszłych klientów. Dane do badań pozyskiwane są w sposób ciągły i pokazują realne zachowania klientów. Dzięki naszemu systemowi dowiesz się, jak użytkownicy smartfonów i tabletów poruszają się po mieście, czy gdzie spedzają czas. Dowiesz się jak duża liczba osób znajduje się w danym punkcie miasta lub w danej strefie oraz kim sa te osoby (dane demograficzne i behawioralne).
 • Smart Mobile Ads
  Usługa, która polega na emitowaniu reklamy na urządzeniach mobilnych z aktywną kartą SIM w sieci komórkowej T-Mobile. SMS lub MMS z reklamą otrzymają osoby, które wyraziły zgody wg przepisów UODO. Każda osoba, która wyraziła taką zgodą może otrzymać maksymalnie 1 przekaz reklamowy na 2 tygodnie. Twoja reklama dotrze do 4 mln klientów z segmentu PRIVATE oraz 1,5 mln klientów segmentu BUSINESS. Wykorzystaj potencjał Smart Mobile Ads i zdobywaj nowych klientów.

  Czytaj więcej o reklamie przez sms i mms

Dzięki geotargetowaniu dotrzesz do nowych klientów.

Napisz do nas i zapytaj o marketing mobilny

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl