Jesteśmy liderem rynku reklamy zewnętrznej w Polsce

Marketing, reklama zewnętrzna, reklama internetowa

O nas

Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujmy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Nasza sieć outdoorowa, to kilka tysięcy nośników w 63 miastach w całym kraju. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Na naszych tablicach reklamowych rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii. Cityboard Media, to zewnętrzny dział marketingu dla firmy takiej jak Twoja.

Michał Stan
Michał StanPrezes Zarządu Cityboard Media
Michał Stan
Michał StanPrezes Zarządu Cityboard Media


W 1996 roku założył w firmę, która jako pierwsza w Polsce realizowała kampanie reklamowe na wielkim formacie. Wprowadził na rynek format 6×3 m – cityboard, który stał się standardem reklamy zewnętrznej w Polsce. W swojej działalności wykorzystuje doświadczenia z rynku północno-amerykańskiego.

Konsekwentnie rozwija Cityboard Media, która jest jedyną polską i zarazem największą niezależną firmą na polskim rynku out-of-home.

Jego pasją jest żeglarstwo.


Marcin Stan
Marcin StanCzłonek Zarządu Cityboard Media
Marcin Stan
Marcin StanCzłonek Zarządu Cityboard Media


Razem ze swoim ojcem Michałem Stanem, od początku tworzy firmę Cityboard Media. Umiejętności managerskie zdobywał na renomowanych uczelniach – Queen’s School of Business i Ecole de Management Strasbourg.

Od 2001 roku działa na europejskim rynku paliw – jest Prezesem Commodities Management Services Sp. z o.o., od 2002 roku – Prezesem Maestro Investments Sp. z o.o.

Lotnictwo i bieganie to hobby, którym poświęca wolny czas.


Michał Stan
Michał StanPrezes Zarządu Cityboard Media

W 1996 roku założył w firmę, która jako pierwsza w Polsce realizowała kampanie reklamowe na wielkim formacie. Wprowadził na rynek format 6×3 m – cityboard, który stał się standardem reklamy zewnętrznej w Polsce. W swojej działalności wykorzystuje doświadczenia z rynku północno-amerykańskiego. Konsekwentnie rozwija Cityboard Media, która jest jedyną polską i zarazem największą niezależną firmą na polskim rynku out-of-home.

Jego pasją jest żeglarstwo.

Marcin Stan
Marcin StanCzłonek Zarządu Cityboard Media

Razem ze swoim ojcem Michałem Stanem, od początku tworzy firmę Cityboard Media. Umiejętności managerskie zdobywał na renomowanych uczelniach – Queen’s School of Business i Ecole de Management Strasbourg. Od 2001 roku działa na europejskim rynku paliw – jest Prezesem Commodities Management Services Sp. z o.o., od 2002 roku – Prezesem Maestro Investments Sp. z o.o.

Lotnictwo i bieganie to hobby, którym poświęca wolny czas.

Nagrody i wyróżnienia

Na każdym etapie pracy wkładamy wszystkie siły, by prowadzone przez nas działania były dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o to, by nasza praca była na najwyższym poziomie, a nasi Klienci – zadowoleni ze współpracy z nami, dlatego tak ważne są dla nas wyróżnienia, które potwierdzają wysokie standardy obowiązujące w Cityboard Media. Jesteśmy dumni i cieszymy się z każdej formy uznania, którą otrzymaliśmy.
Cityboard Media - nagrody i wyróżnienia
Google Partner

Cityboard Media z tytułem Google Partner

Reklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zdobyły certyfikat Google Ads, zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością  świadczonych usług.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.