Jesteśmy liderem rynku reklamy zewnętrznej w Polsce

O nas

Działamy od 1996 roku i od samego początku naszym priorytetem jest dostarczanie skutecznych, innowacyjnych rozwiązań reklamowych i świadczenie wysokiej jakości usług. Nasza sieć to kilka tysięcy nośników w 60 miastach w całym kraju. Wiemy, jak skutecznie dotrzeć do konsumentów, promować produkty i usługi. Jesteśmy rzetelnym i cenionym partnerem biznesowym. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Promujemy sport i kulturę, a także wspieramy organizacje i fundacje dla których realizujemy kampanie społeczne. Na naszych tablicach reklamowych rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii.

Michał Stan
Michał StanPrezes Zarządu Cityboard Media
Michał Stan
Michał StanPrezes Zarządu Cityboard Media


W 1996 roku założył w firmę, która jako pierwsza w Polsce realizowała kampanie reklamowe na wielkim formacie. Wprowadził na rynek format 6×3 m – cityboard, który stał się standardem reklamy zewnętrznej w Polsce. W swojej działalności wykorzystuje doświadczenia z rynku północno-amerykańskiego.

Konsekwentnie rozwija Cityboard Media, która jest jedyną polską i zarazem największą niezależną firmą na polskim rynku out-of-home.

Jego pasją jest żeglarstwo.


Marcin Stan
Marcin StanCzłonek Zarządu Cityboard Media
Marcin Stan
Marcin StanCzłonek Zarządu Cityboard Media


Razem ze swoim ojcem Michałem Stanem, od początku tworzy firmę Cityboard Media. Umiejętności managerskie zdobywał na renomowanych uczelniach – Queen’s School of Business i Ecole de Management Strasbourg.

Od 2001 roku działa na europejskim rynku paliw – jest Prezesem Commodities Management Services Sp. z o.o., od 2002 roku – Prezesem Maestro Investments Sp. z o.o.

Lotnictwo i bieganie to hobby, którym poświęca wolny czas.


Michał Stan
Michał StanPrezes Zarządu Cityboard Media

W 1996 roku założył w firmę, która jako pierwsza w Polsce realizowała kampanie reklamowe na wielkim formacie. Wprowadził na rynek format 6×3 m – cityboard, który stał się standardem reklamy zewnętrznej w Polsce. W swojej działalności wykorzystuje doświadczenia z rynku północno-amerykańskiego. Konsekwentnie rozwija Cityboard Media, która jest jedyną polską i zarazem największą niezależną firmą na polskim rynku out-of-home.

Jego pasją jest żeglarstwo.

Marcin Stan
Marcin StanCzłonek Zarządu Cityboard Media

Razem ze swoim ojcem Michałem Stanem, od początku tworzy firmę Cityboard Media. Umiejętności managerskie zdobywał na renomowanych uczelniach – Queen’s School of Business i Ecole de Management Strasbourg. Od 2001 roku działa na europejskim rynku paliw – jest Prezesem Commodities Management Services Sp. z o.o., od 2002 roku – Prezesem Maestro Investments Sp. z o.o.

Lotnictwo i bieganie to hobby, którym poświęca wolny czas.

Nagrody i wyróżnienia

Na każdym etapie pracy wkładamy wszystkie siły, by prowadzone przez nas działania były dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o to, by nasza praca była na najwyższym poziomie, a nasi Klienci – zadowoleni ze współpracy z nami, dlatego tak ważne są dla nas wyróżnienia, które potwierdzają wysokie standardy obowiązujące w Cityboard Media. Jesteśmy dumni i cieszymy się z każdej formy uznania, którą otrzymaliśmy. Zobacz galerię naszych wyróżnień.

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.