Prowadzenie Twittera

Twitter
Przygotujemy dla Twojego biznesu strategię komunikacji na Twitterze, która będzie uwzględniała specyfikę tego medium, Twoje oczekiwania, a także oczekiwania użytkowników. Stworzymy posty, zadbamy o ich emisję, moderację dyskusji i monitoring zdarzeń powiązanych z Twoją marką lub branżą. Przekonaj się, jak można wykorzystać potencjał mikrobloga, do pozyskiwania nowych klientów.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia
    Opracujemy plan komunikacji dla Twojej marki na Twitterze. Stworzymy harmonogram wpisów, przygotujemy treści, dobierzemy odpowiednie hashtagi i wykonamy grafiki. Zadbamy o to, aby komunikacja była spójna z charakterem Twojej marki i przynosiła Ci korzyści.
  • Moderacja
    Zajmiemy się publikacją postów, moderacją dyskusji i monitoringiem. Będziemy wyszukiwali osoby i marki warte obserwowania oraz retweetowali wartościowe treści. Zajmiemy się także reakcją w sytuacjach kryzysowych. Zbudujemy dla Ciebie dobre relacje z potencjalnymi klientami będącymi użytkownikami tego medium.
  • Monitoring
    Zajmiemy się monitoringiem zdarzeń na Twitterze powiązanych z Twoją marką lub branżą.

Bądź w kontakcie z klientami i wykorzystaj potencjał Twittera dla rozwoju swojego biznesu.

Napisz do nas i zapytaj o obsługę Twittera

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.