Landing page

Landing  Page
Landing page to strona docelowa, która ma skłonić użytkowników do określonego działania, np. składania zapytań o Twoje produkty i usługi, zapisanie się do newslettera, czy wysłanie maila. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną, estetyczną stronę, zgodną z identyfikacją wizualną Twojej firmy i zawierającą wezwanie do działania. W ten sposób zwiększysz sprzedaż w firmie i rozwiniesz swój biznes.
Co zyskasz dzięki landing page?
  • Wzrost sprzedaży
    Landing page pozwoli Ci na szybkie pozyskanie danych klientów, którzy np. potrzebują produktów lub usług takich jak Twoje. Dzięki temu będziesz mógł się z nimi skontaktować i z sukcesem zakończyć transakcję.
  • Efektywny kontakt z użytkownikami
    Landing page przygotujemy dla Ciebie w kilka dni. Dzięki temu, Twoja firma w szybki sposób będzie mogła zareagować na dane wydarzenie, czy też błyskawicznie zrealizować akcję promocyjną.
  • Wzmocnienie działań marketingowych
    Jeśli prowadzisz np. kampanie AdWords, kampanie banerową, email marketingową, czy w mediach społecznościowych, to landing page zwiększy ich skuteczność. Landing page może być również przedłużeniem kampanii outdoorowych.

Landing page to doskonałe narzędzie do pozyskiwania klientów, tworzenia z nimi relacji i realizacji szybkich akcji promocyjnych.

Napisz do nas i zapytaj o landing page

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.