Obsługa Instagrama

Prowadzenie Instagrama, Instagram dla firm

Prowadzenie Instagrama

Instagram
Instagram to medium, które doskonale współgra z Facebookiem. Ma nad nim jednak przewagę – daje zdecydowanie większą możliwość generowania ruchu organicznego. Wiemy, jak wykorzystać ten potencjał. Będziemy Twoim zewnętrznym działem marketingu, który zajmie się budowaniem społeczności wokół Twojej marki. Przygotujemy dla Ciebie strategię, plan postów, opracujemy grafiki, będziemy publikować i moderować. Dzięki Instagramowi wzmocnisz wizerunek swojej marki, zyskasz nowych klientów i zbudujesz z nimi trwałą relację. Zobacz, jak Instagram może rozwinąć Twoją firmę.
Image
Image
Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Strategia
    Opracujemy strategię komunikacji na Instagramie, która będzie zgodna z charakterem twojej marki. Stworzymy harmonogram postów, przygotujemy treści i wykonamy grafiki. Wszystko po to, aby tworzyć efektywną komunikację.
  • Moderacja
    Zajmiemy się publikacją postów, dobraniem odpowiednich hasztagów, moderacją dyskusji i monitoringiem. Ogłosimy i przeprowadzimy akcje konkursowe, będziemy reagowali w sytuacjach kryzysowych, a przede wszystkim będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu ukierunkowaną na zdobywanie nowych fanów i klientów.
  • Emisja reklam
    Instagram dzięki integracji narzędzi reklamowych z Facebookiem daje możliwość tworzenia spersonalizowanych reklam, które będą odsyłały do Twojej strony www lub prezentowały Twoją ofertę. Dzięki nam wykorzystasz potencjał social mediów, aby zwiększać sprzedaż.
  • Tworzenie zasięgu
    Wykorzystamy wszelkie narzędzia (np. canvas, czy konkursy) które daje Instagram, aby budować masowy zasięg i skutecznie komunikować się z Twoimi klientami.

Zajmiemy się obsługą profilu Twojej marki na Instagramie

Napisz do nas i zapytaj o obsługę Instagrama

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


WARTO PRZECZYTAĆ

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl