Obsługa Instagrama

Prowadzenie Instagrama, Instagram dla firm

Prowadzenie Instagrama

Instagram
Instagram to medium, które doskonale współgra z Facebookiem. Ma nad nim jednak przewagę – daje zdecydowanie większą możliwość generowania ruchu organicznego. Wiemy, jak wykorzystać ten potencjał. Będziemy Twoim zewnętrznym działem marketingu, który zajmie się budowaniem społeczności wokół Twojej marki. Przygotujemy dla Ciebie strategię, plan postów, opracujemy grafiki, będziemy publikować i moderować. Dzięki Instagramowi wzmocnisz wizerunek swojej marki, zyskasz nowych klientów i zbudujesz z nimi trwałą relację. Zobacz, jak Instagram może rozwinąć Twoją firmę.
Image
Image
Co możemy dla Ciebie zrobić?
 • Strategia
  Opracujemy strategię komunikacji na Instagramie, która będzie zgodna z charakterem twojej marki. Stworzymy harmonogram postów, przygotujemy treści i wykonamy grafiki. Wszystko po to, aby tworzyć efektywną komunikację.
 • Moderacja
  Zajmiemy się publikacją postów, dobraniem odpowiednich hasztagów, moderacją dyskusji i monitoringiem. Ogłosimy i przeprowadzimy akcje konkursowe, będziemy reagowali w sytuacjach kryzysowych, a przede wszystkim będziemy prowadzili regularną i merytoryczną komunikację z sympatykami profilu ukierunkowaną na zdobywanie nowych fanów i klientów.
 • Emisja reklam
  Instagram dzięki integracji narzędzi reklamowych z Facebookiem daje możliwość tworzenia spersonalizowanych reklam, które będą odsyłały do Twojej strony www lub prezentowały Twoją ofertę. Dzięki nam wykorzystasz potencjał social mediów, aby zwiększać sprzedaż.
 • Tworzenie zasięgu
  Wykorzystamy wszelkie narzędzia (np. canvas, czy konkursy) które daje Instagram, aby budować masowy zasięg i skutecznie komunikować się z Twoimi klientami.

Zajmiemy się obsługą profilu Twojej marki na Instagramie

Napisz do nas i zapytaj o obsługę Instagrama
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WARTO PRZECZYTAĆ

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl