Kampania wyborcza

Eurowybory, wybory samorządowe, kampanie wyborcze, marketing polityczny, wybory parlamentarne

Wybory 2024 – billboardy, reklama polityczna

Planujesz start w wyborach 2024? Potrzebujesz reklamy politycznej, billboardu, chcesz zaistnieć w social mediach? Będziemy dla Ciebie i Twojego ugrupowania zewnętrznym działem marketingu politycznego w wyborach (parlamentarnych, prezydenckich, samorządowych, eurowyborach). Opracujemy pomysły na kampanię wyborczą, przygotujemy stronę internetową, zaplanujemy kampanię na billboardach, zajmiemy się prowadzeniem mediów społecznościowych (kampanie na Facebooku, Instagramie, kampanie w sieci Google), opracujemy i wydrukujemy ulotki, plakaty i inne materiały wyborcze.

Jeśli potrzebujesz szkoleń, nasi specjaliści z zakresu marketingu politycznego, reklamy i wystąpień publicznych są do Twojej dyspozycji. Jesteśmy polską firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku reklamy. Działamy apolitycznie, bo dla nas liczy się wyborczy sukces naszych klientów, a nie preferencje polityczne. Wiemy, jak skutecznie planować i realizować kampanie wyborcze. Marketing polityczny nie ma dla nas tajemnic.

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy Ci pomóc w Eurowyborach 2024.

Do wyborów do Parlamentu Europejskiego pozostało:
Kampania reklamy zewnętrznej
Billboardy

Szukasz odpowiedniego billboardu na wybory w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie lub innych miastach? Mamy dla Ciebie najlepsze lokalizacje. Wszystkie nasze nośniki są oświetlone i wolnostojące. Każdy z nich jest przebadany pod względem efektywności, więc wiesz, do ilu wyborców dotrze Twoja reklama wyborcza. Jesteśmy w ponad 64 miastach w całej Polsce. Realizowaliśmy skuteczne kampanie reklamy zewnętrznej dla wielu komitetów. Wybierz nasze billboardy wyborcze!

Social media
Reklama na Facebooku, reklama w Google i inne reklamy polityczne

Media społecznościowe to potężna siła komunikacyjna. Wykorzystaj ją w kampanii wyborczej. Opracujemy dla Ciebie strategię komunikowania, przygotujemy posty, grafiki, a także zaplanujemy i przeprowadzimy płatne kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, i Twitterze.  Wykorzystaj nowoczesne media w nowoczesnej komunikacji politycznej.

Reklama w internecie
Reklama wyborcza – banery, filmy, grafiki

Powiemy Ci, jak wykorzystać internet, aby usłyszeli o Tobie nowi wyborcy. Wybierzemy najlepszą dla Twojej kampanii formę promocji (reklama graficzna w wybranych serwisach, reklama wideo w wybranych kanałach YouTube), przygotujemy treści, grafiki, przeprowadzimy kampanię i opracujemy raport. Ty nie musisz się na tym znać,  wszystko zrobimy za Ciebie.

Analiza i efektywne wykorzystanie Big Data
Reklama w mobile
Kampania wyborcza z wykorzystaniem Big Data daje dziś niesamowite możliwości marketingowe. Dzięki posiadanym przez nas zasobom reklama polityczna staje się jeszcze skuteczniejsza niż dotychczas! Dane zbierane na podstawie zachowań użytkowników pozwolą zarówno na przeprowadzenie ankiet wśród potencjalnych wyborców (profile behawioralne), zaplanowanie mediów (OOH i digital), ale przede wszystkim przeprowadzić efektywną  reklamę mobilną skierowaną do posiadaczy telefonów.
Strona internetowa
Strony www
Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, na której przedstawisz się swoim wyborcom. Stronę dostosujemy do identyfikacji wizualnej całej Twojej kampanii. Nie musisz się na tym znać, my wszystko zrobimy za Ciebie – napiszemy i wprowadzimy teksty, zakupimy zdjęcia, przygotujemy grafiki, podłączymy narzędzia analityczne i będziemy dbali o pozycjonowanie. Sprawimy, że strona będzie świetnie prezentowała się na smartfonach Twoich wyborców.  Zaufaj nam i wybierz naszą ofertę.
Materiały wyborcze
Materiały wyborcze
Plakat, ulotka, wizytówka, folder, koszulka, kubek, kalendarz, wlepka - to i wiele innych materiałów wyborczych zaprojektujemy i dostarczymy do Twojego biura. Ty mówisz jakie są Twoje oczekiwania, a my je realizujemy.  Nasi graficy są do Twojej dyspozycji.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

6 porad z marketingu politycznego

Wiesz ile słów powinno zawierać Twoje hasło wyborcze? Zastanawiasz się, co jest ważniejsze: program czy wizerunek? Nie wiesz, która z form reklamy jest najlepsza? Posłuchaj głosu eksperta i zobacz film pt. "6 porad z zakresu marketingu politycznego".

Strategia marketingu politycznego

Strategia marketingu politycznego

Opracujemy strategię marketingu politycznego, przygotujemy założenia komunikacyjne, najważniejsze cele i formy ich realizacji. Doradzimy Ci jak skutecznie dotrzeć do wyborców z Twojego okręgu. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Szkolenia z marketingu politycznego

W naszym zespole znajdziesz najlepszych ekspertów (m.in. prof. Andrzej Falkowski, ekspert z zakresu psychologii marketingu i reklamy), którzy przeprowadzą szkolenia, tak aby najlepiej przygotować Cię do kampanii wyborczej. Nasze szkolenia obejmują:
  • Warsztaty z zakresu marketingu politycznego
  • Warsztaty ze skutecznej komunikacji marketingowej
  • Warsztaty z zakresu wystąpień publicznych i autoprezentacji
Szkolenie z marketingu politycznego

Napisz do nas

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl