Edukacja dla klientów

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami

Instytut Cityboard Media

Instytut Cityboard Media

 

Instytut Cityboard Media to nasz projekt, za pomocą którego chcemy się dzielić wiedzą i doświadczeniami nie tylko w zakresie reklamy. Na rynku działamy od 1996 roku, jesteśmy liderem branży, stawiamy na rozwój, badania i edukację, a otwarta formuła Instytutu Cityboard Media pozwala na realizacje naszych założeń.

 

Wejdź na stronę Instytutu Cityboard Media

 

Czym zajmuje się Instytut?

  • Edukacja dla klientów – organizujemy dla naszych Klientów warsztaty, konferencje, spotkania i debaty. Zapraszamy ekspertów (np. Paweł Tkaczyk, prof. Andrzej Falkowski, Zuzanna Skalska) ze świata reklamy, psychologii i marketingu, którzy pokazują, jak działają mechanizmy sprzedażowe, jakie dominują trendy, jak projektować reklamy, jak się skutecznie komunikować.
  • Współpraca z Uniwersytetem SWPS – razem z uczelnią prowadzimy studia podyplomowe „Psychologia w marketingu i reklamie – skuteczność w działaniu” oraz realizujemy projekt unijny, który na ma celu edukację studentów w zakresie komunikacji marketingowej.
  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych – opracowujemy badania, infografiki, piszemy artykuły eksperckie, analizy, raporty, opisujemy historię reklamy, badamy skuteczność outdooru.

 


Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2018 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png