cityboard media, praca, rozwój,
cityboard media, praca, rozwój,

Zmiany w Cityboard Media


Leszek Mrugas awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora Sprzedaży w Cityboard Media. Wcześniej pracował jako Starszy Konsultant w Dziale Sprzedaży.

Mrugas z Cityboard Media związany jest od ponad 10 lat. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za koordynację sprzedaży, realizację planów i współpracę z kluczowymi klientami. – Cieszę się bardzo z awansu i liczę, że na nowym stanowisku będę mógł jeszcze efektywniej umacniać pozycję Cityboard Media na rynku reklamy zewnętrznej. Przychodzi nam działać w czasach niełatwych dla branży reklamy wielkoformatowej, ale liczę, że zrealizujemy wszelkie założone na 2017 rok cele – komentuje swój awans. Leszek Mrugas objął nowo utworzone stanowisko.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl