Tekstowe reklamy w wyszukiwarce

AdWords dla Twojej firmy

Reklamy tekstowe w wyszukiwarce

Reklamy tekstowe
Reklamy tekstowe w wyszukiwarce to doskonałe narzędzie do rozwijania biznesu. Dzięki nim, klienci trafią na Twoją reklamę dokładnie wtedy, gdy szukają w Google oferty, takiej jak Twoja. W tym modelu płacisz tylko wtedy, gdy klient klika w reklamę i odwiedza Twoją stronę lub do Ciebie dzwoni. Zaplanujemy dla Ciebie kampanię, napiszemy teksty, będziemy kontrolowali budżet i koordynowali jej przebieg. Ty tylko będziesz korzystać z jej efektów.
Jak to działa?
 • Słowa kluczowe
  Opracujemy listę słów kluczowych, których Twoi potencjalni klienci używają szukając w internecie tego, co oferujesz i które spowodują wyświetlenie Twojej reklamy. Następnie zweryfikujemy ją dzięki narzędziom Google AdWords, aby wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojej kampanii.
 • Przygotowanie reklamy
  Opracujemy dla Ciebie teksty reklam, w których z jak najlepszej strony przedstawimy Twoją ofertę i które zachęcą użytkowników wyszukiwarki do wejścia na Twoją stronę. Jeżeli będzie taka potrzeba, doradzimy jakie zmiany należy wprowadzić na stronie docelowej, do której kierują reklamy.
 • Twój budżet
  Ustawimy dzienny budżet Twoich wydatków na reklamę i będziemy go kontrolować. Od tej chwili Twoje reklamy pojawią się w wynikach wyszukiwania.
Co zyskujesz?
 • Nowych klientów
  W zdecydowany sposób zwiększysz ruch na swojej stronie www. Znajdą Cię klienci, którzy wcześniej nie słyszeli o Twoim biznesie i właśnie szukają tego co oferujesz.
 • Trwałe relacje
  Zadowoleni klienci będą wracali na Twoją stronę i dokonywali kolejnych zakupów.
 • Nowy kanał sprzedaży
  Dzięki reklamom w wyszukiwarce, możesz sprzedawać nie tylko stacjonarnie, ale także poprzez swoją stronę.

Będziemy na bieżąco monitorowali wyniki Twojej kampanii, sprawdzali skuteczność reklam tekstowych i słów kluczowych. Wszytsko po to, aby Twój biznes działał jeszcze lepiej.

Napisz do nas i zamów reklamy tekstowe w wyszukiwarce

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Google Partner

Google Partner

CASE STUDY DIGITAL

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.