wypowiedź, reklama porównawcza, marcin wojda
wypowiedź, reklama porównawcza, marcin wojda

Komentarz w Nowym Marketingu


Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media komentuje dla Nowego Marketingu tekst dotyczący zjawiska wywoływania w kampaniach reklamowych skojarzeń ze znanymi markami. Artykuł analizuje przypadki marek, które w swoich działaniach reklamowych świadomie wywołują skojarzenia do bardzo znanych brandów, po to, aby czerpać z ich rozpoznawalności. Jak tłumaczy Wojda:

Praktyka pokazuje, że niektóre kampanie reklamowe obmyślone są jako świadome nawiązanie do znanej marki, ogrzanie się w jej blasku i zasugerowanie swojej wyższości. Takie strategie są charakterystyczne szczególnie w przypadku marek, które wchodzą na rynek i budują swoją rozpoznawalność.

 

Przeczytaj cały artykuł w którym wypowiada się Marcin Wojda z Cityboard Media.

Cały wywiad dostępny tutaj: (Po)równaj się z najlepszymi

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl