Aktualności

„Firma Dobrze Widziana 2017” dla Cityboard Media

Po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy tytuł „Firmy Dobrze Widzianej” przyznany przez Business Centre Club. Podobne wyróżnienie otrzymaliśmy w latach 2015 i 2016.

 

Firma Dobrze Widziana

Andrzej Grudziński (drugi od lewej strony) z nagrodą "Firma Dobrze Widziana 2017".

 

BCC wyróżnieniem honoruje te firmy, które dbają o jak najlepsze relacje z otoczeniem, są zaangażowanie społeczne i realizują idee społecznej odpowiedzialności biznesu. – Na naszych nośnikach aktualnie można zobaczyć wiele kampanii społecznych, nawołujących do przekazywania na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jednego procenta swojego podatku. Od lat nieodpłatnie udostępniamy fundacjom i innym instytucjom społecznym nośniki, tak, aby mogły prowadzić swoje działania. Mam tu na myśli np. Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, Fundację Domowe Hospicjum Dla Dzieci Promyczek, czy Fundację Między Niebem a Ziemią. Dla nas to ważne, bo pomagać po prostu warto – mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. Doceniono także nasze działania ekologiczne, czyli: panele fotowoltaiczne na nośnikach reklamowych, które dostarczają prąd do oświetlenia reklam; sieć ekranów ecolight, które dzięki wykorzystaniu diod LED są przyjazne dla środowiska; ekoplakat, czyli ekologiczne podłoże drukarskie, które jest w 100 proc. poddawane recyklingowi. Warto dodać, że ekoplakat został w 2016 roku nagrodzony Medalem Europejskim.  

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 kwietnia w siedzibie Business Centre Club przy Placu Żelaznej Bramy 10 w Warszawie. – CSR to bardzo ważny element naszej strategii działania. Funkcjonujemy w niełatwym otoczeniu, które utrudnia funkcjonowanie systemowej reklamie outdoorowej. Mam tu na myśli ustawę krajobrazową, która jest bardzo restrykcyjna i nie liczy się z prawami nabytymi przedsiębiorców. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że pomimo wielu przeszkód nadal realizujemy działania, które budują trwałe i pożyteczne relacje z otoczeniem – mówi Andrzej Grudziński, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media, który w imieniu firmy odebrał nagrodę.  Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2017 Cityboard Media. All Rights Reserved.
logo_cbm.png