konkurs, laureat, firma dobrze widziana, identyfikacja wizualna, logo, csr, reklama zewnętrzna, akcja społeczna, reklama wielkoformatowa
konkurs, laureat, firma dobrze widziana, identyfikacja wizualna, logo, csr, reklama zewnętrzna, akcja społeczna, reklama wielkoformatowa

„Firma Dobrze Widziana 2017” dla Cityboard Media


Po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy tytuł „Firmy Dobrze Widzianej” przyznany przez Business Centre Club. Podobne wyróżnienie otrzymaliśmy w latach 2015 i 2016.

 

konkurs, laureat, firma dobrze widziana, identyfikacja wizualna, logo, csr, reklama zewnętrzna, akcja społeczna, reklama wielkoformatowa, andrzej grudziński

Andrzej Grudziński (drugi od lewej strony) z nagrodą "Firma Dobrze Widziana 2017".

 

Business Centre Club wyróżnieniem honoruje te firmy, które dbają o jak najlepsze relacje z otoczeniem, są zaangażowanie społeczne i realizują idee społecznej odpowiedzialności biznesu.

Na naszych nośnikach aktualnie można zobaczyć wiele kampanii społecznych, nawołujących do przekazywania na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego jednego procenta swojego podatku. Od lat nieodpłatnie udostępniamy fundacjom i innym instytucjom społecznym nośniki, tak, aby mogły prowadzić swoje działania. Mam tu na myśli np. Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, Fundację Domowe Hospicjum Dla Dzieci Promyczek, czy Fundację Między Niebem a Ziemią. Dla nas to ważne, bo pomagać po prostu warto.

Mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. Doceniono także nasze działania ekologiczne, czyli: panele fotowoltaiczne na nośnikach reklamowych, które dostarczają prąd do oświetlenia reklam; sieć ekranów ecolight, które dzięki wykorzystaniu diod LED są przyjazne dla środowiska; ekoplakat, czyli ekologiczne podłoże drukarskie, które jest w 100 proc. poddawane recyklingowi. Warto dodać, że ekoplakat został w 2016 roku nagrodzony Medalem Europejskim.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 kwietnia w siedzibie Business Centre Club przy Placu Żelaznej Bramy 10 w Warszawie.

CSR to bardzo ważny element naszej strategii działania. Funkcjonujemy w niełatwym otoczeniu, które utrudnia funkcjonowanie systemowej reklamie outdoorowej. Mam tu na myśli ustawę krajobrazową, która jest bardzo restrykcyjna i nie liczy się z prawami nabytymi przedsiębiorców. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że pomimo wielu przeszkód nadal realizujemy działania, które budują trwałe i pożyteczne relacje z otoczeniem

Mówi Andrzej Grudziński, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media, który w imieniu firmy odebrał nagrodę.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl