reklama zewnętrzna, outdoor, ooh, kampania
reklama zewnętrzna, outdoor, ooh, kampania

Factory promuje się na outdoorze


Hiszpańska sieć sklepów outletowych Factory Outlet ruszyła z kampanią promocyjną na ekranach Cityboard Media. Akcja promuje letnią wyprzedaż w sklepach. Factory jest pierwszą i największą siecią centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Marka regularnie korzysta z outdooru w swoich akcjach promocyjnych. Tym razem na lato przygotowano plakaty z hasłem „Factory. Rozprzedaż do 80% taniej”.

 

reklama zewnętrzna, outdoor, ooh, kampania

 

Kampania jest realizowana w Warszawie, Poznaniu i Krakowie na kilkudziesięciu nośnikach cityboard (6x3 m) i supercityboard (12x4 m). Za kreację odpowiada Eskadra.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl