Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, punkt zwrotny, wydarzenie, fundacja
Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, punkt zwrotny, wydarzenie, fundacja

Punkt Zwrotny w Cityboard Media


Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" wspólnie z miastem stołecznym Warszawa oraz Fundacją Po Drugie realizują projekt Punkt Zwrotny.  W jego ramach gościliśmy w naszej siedzibie w Warszawie, młodzież wchodzącą na rynek pracy. Zadaniem projektu jest wsparcie młodych osób, które chcą zaistnieć na rynku pracy. Z uczestnikami spotkali się Edyta Biedroń (Pełnomocnik Zarządu odpowiedzialna za eksploatacje), Marcin Wojda (Pełnomocnik Zarządu odpowiedzialny za sprzedaż), a także Marta Kazana-Piętka (odpowiedzialna za rekrutację). Prelegenci mówili o strukturze firmy, czy specyfice środowiska pracy.

Staraliśmy się dać tym młodym ludziom kilka wskazówek, jak poruszać się po nowoczesnym rynku pracy. Dziś nie jest tak, że o wszystkim decyduje wykształcenie. Ono jest oczywiście ważne, ale dużo ważniejsze są chęci do pracy i wysoki poziom motywacji

Mówił Marcin Wojda. W spotkaniu udział wzięło 6 osób.

 

Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, punkt zwrotny, wydarzenie, fundacja

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl