ooh, reklama zewnętrzna, outdoor, uchwała krajobrazowa w Gdańsku
ooh, reklama zewnętrzna, outdoor, uchwała krajobrazowa w Gdańsku

Marcin Stan w Dzienniku Bałtyckim


Gdańsk przyjął uchwałę krajobrazową. Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media, na łamach Dziennika Bałtyckiego komentuje uchwałę, która jest bardzo niekorzystna dla branży, może doprowadzić do monopolizacji rynku i nie szanuje praw nabytych.

Gdańscy radni przegłosowali uchwałę, która skutkuje tym, że prawo będzie działało wstecz, ponieważ nośniki reklamowe zbudowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, będą teraz musiały być zdemontowane. To pogwałcenie konstytucyjnych zasad. Inną kwestią jest, że dostosowanie istniejących nośników reklamowych do wymagań uchwały, w praktyce oznacza ich likwidację. Zapisy są tak skonstruowane, że branża systemowej reklamy zewnętrznej będzie musiała się wynieść z miasta. Zostanie w nim tylko dzika i nielegalna reklama z którą miasto chciało walczyć.

 

Cały artykuł dostępny tutaj: Marcin Stan w Dzienniku Bałtyckim

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.