Cityboard Media, 2018, Tour de Pologne
Cityboard Media, 2018, Tour de Pologne

Cityboard Media w Tour de Pologne Amatorów!


Wyścig to najważniejsza kolarska impreza amatorska w kraju. Rywalizacja kolarzy zaplanowana jest na 10 sierpnia 2018 roku. Start i metę wyznaczono w Bukowinie Tatrzańskiej, a na kolarzy czeka 58 kilometrów trasy pełnej wysokich podjazdów. Firmę reprezentować będą: Marcin Wojda, Krzysztof Dziekański, Leszek Mrugas, Jarosław Kwietniowski, Łukasz Miłowski, Wiktor Balcer, a także osoby towarzyszące.

 

 

Współpracownicy Cityboard Media do wyścigu przygotowywali się między innymi pod czujnym okiem Czesława Langa, który w czerwcu poprowadził dla nich trening. Cityboard Media od kilkunastu lat jest partnerem medialnym wyścigu i wspiera promocję wydarzeń organizowanych przez Tour de Pologne. Relacja z wydarzenia 10 sierpnia na Facebooku Cityboard Media.

 

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl