Cityboard Media, 2018, Tour de Pologne
Cityboard Media, 2018, Tour de Pologne

Cityboard Media w Tour de Pologne Amatorów!


Wyścig to najważniejsza kolarska impreza amatorska w kraju. Rywalizacja kolarzy zaplanowana jest na 10 sierpnia 2018 roku. Start i metę wyznaczono w Bukowinie Tatrzańskiej, a na kolarzy czeka 58 kilometrów trasy pełnej wysokich podjazdów. Firmę reprezentować będą: Marcin Wojda, Krzysztof Dziekański, Leszek Mrugas, Jarosław Kwietniowski, Łukasz Miłowski, Wiktor Balcer, a także osoby towarzyszące.

 

 

Współpracownicy Cityboard Media do wyścigu przygotowywali się między innymi pod czujnym okiem Czesława Langa, który w czerwcu poprowadził dla nich trening. Cityboard Media od kilkunastu lat jest partnerem medialnym wyścigu i wspiera promocję wydarzeń organizowanych przez Tour de Pologne. Relacja z wydarzenia 10 sierpnia na Facebooku Cityboard Media.

 

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl